Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Torbalı Teşkilatı tam kadro katıldı

Torbalı Teşkilatı tam kadro katıldı

İYİ Parti’nin 3’ncü kuruluş yıl dönümü kutlamalarında açıklamalarda bulunan Genel Başkanı Meral Akşener ” Yapılamaz denileni yaptık, değişmez denileni değiştirdik. Milletimize yeniden umut olduk. Çünkü yolumuz, demokrasi ve hak yoludur” dedi

25 Ekim 2017’de kurulan ve bu yıl üçüncü kuruluş yıl dönümünü kutlayan İYİ Parti’de, kutlamaların ana merkezi olarak İzmir oldu. Kutlamalara İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’de katıldı. Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilen törene, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yanı sıra, İYİ Parti Teşiklat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İYİ Parti İl başkanları, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İYİ Partili Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, İYİ Parti İlçe başkanları katılırken, örgütten uzak olduğu iddia edilen İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise törene katılmadı.

YAŞATAMAZSINIZ DEDİLER, YAŞATTIK

Kuruluş yıl dönümünde iktidara İzmir’den yüklenen Akşener, partiyi yaşatamazsınız diyenlere inat, yaşatmaya devam ettiklerini söyledi. Akşener; “Bugün İYİ’ler 3 yaşında. Bundan 3 yıl önce Ankara’da sizlerle birlikte tek yürek olup her birlikte tüm Türkiye”ye seslendik. Omuz omuza verip dedik ki; ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’. Yapılamaz denileni yaptık, değişmez denileni değiştirdik. Milletimize yeniden umut olduk. Çünkü yolumuz, demokrasi ve hak yoludur. Kuramazlar dediklerinde dedik ki kuracağız. Kurduk mu? Kurduk. Yaşatamazsınız dediklerinizde yaşattık mı? Yaşattık ” dedi.

SİYASET TARİHİ YENİDEN YAZILAN BAŞARI HİKAYELERİYLE DOLUDUR

Siyasetin bitti denilen anda yeniden başarı hikayelerine ev sahipliği yaptığının altını çizen Akşener, “Siyasette her dakika her saniye sürprizlere gebedir. Herkesin bu gerçeği bilerek hareket etmesinde fayda var. Bugün el ovuşturanlar yarın büyük bir hüsrana uğrayabilirler. Siyaset, ‘bitti’ denilen anda yeniden yazılan başarı hikayeleriyle doludur. Bizim öykümüz adaletin, sorumlu siyasetin öyküsüdür. Bizim öykümüz ummadık zamanda, ummadık bir yerden çıkıp gelen sizlerin öyküsüdür. O öykünün kahramanları ve bu başarının kahramanları bize inanan aziz milletimizdir. Biz bu günlere kolay gelmedik. Attığımız her adımda engellemek isteyenler oldu. İftira atanlar, yalancılar oldu. İYİ Parti büyüdükçe daha neler olacak. Allah’ın izni ile hiçbiri bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Çünkü biz bu kutlu yola koltuk sahibi olmak için, zengin olmak için çıkmadık. Biz bu yola milletimiz için çıktık. Aynı yolda, ilk günkü azim ve aşkla yürümeye devam edeceğiz. Onlar teker teker tarih olurken biz yürümeye devam ediyoruz. Varsın onlar dikkatimizi dağıtmaya çalışsın… Biz milletimizle buluşacağız. İYİ Parti doğruyu alkışlar, yanlışa sözünü esirgemez. Çünkü bizim siyasetimizin öznesi milletimizdir. Çünkü bizim siyasetimiz milletimiz hangi görevi layık gördüyse o görevde çalışmayı hedef alır. Biz gezdikçe milletimizin İYİ Parti’ye gösterdiği ilgi artıyor. Görünüyor ki millet bizi çağırıyor. Bu çağrı kutlu ve mutlu Türkiye’nin çağrıdır. Biz bu çağrıyı duyuyoruz. Bize göre milletimizin çözülemeyecek sorunu yoktur. Bilimden, sanayiye her alanda üreten mutlu bir Türkiye’yi el birliği ile üreteceğiz. Kötülere acımak, iyilere zulümdür diyen dedem Korkut’a selam olsun” ifadelerini kullandı.

TORBALI TEŞKİLATI TAM KADRO

İyi Parti’nin 3.yaş kutlamalarına Torbalı2dan da yoğun bir katılım gerçekleşti. İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu ve ilçe yönetimi tam kadro katıldı. Pandemi tedbirleri altında gerçekleşen kutlama töreni, büyük bir coşkuya ev sahipliği yaptı.

TÖRENİ ORGANİZE ETTİ

İzmir Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen kutlama töreninin baş kahramanlarından biri de Torbalılı Fatih Erkut oldu. İyi Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Erkut, tören organizasyonunda önemli görevler üstlendi. Günler öncesinden hazırlıkları başlayan kutlama programının başarılı geçmesi için özveri ile çalışan Erkut, diğer bölgelerden gelen il ve ilçe başkanlarını da ev sahibi olarak ağırladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ