Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK davanın neferi: Nusrettin Ürün

AK davanın neferi: Nusrettin Ürün

AK Parti Torbalı ilçe yönetiminde iki dönemdir görev alan Torbalılı işadamı Nusrettin Ürün, başarısı ile göz dolduruyor. Teşkilat çalışmalarına aktif bir şekilde katılan Ürün, “AK davanın neferiyim” dedi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nda iki dönemdir aktif görev alan Nusrettin Ürün, aktif çalışmaları ile dikkat çekiyor. 1976-Mardin doğumlu Nusrettin Ürün, 2006 yılından beridir Torbalı’da yaşıyor. Gayrimenkul Danışmanlığı ve inşaat sektörlerinde hizmet veren başarılı iş ve siyaset insanı, kurulduğundan beridir AK Parti saflarında aktif siyaset yapıyor. İki dönemdir AK Parti Torbalı İlçe yönetiminde önemli kademelerde görev yapan Ürün, son gerçekleşen görev dağılımında partinin Sosyal Politikalar Sorumlusu olarak görevlendirildi.

“AK DAVANIN NEFERİYİM”

AK Parti sadece siyasi bir parti değil, bir davanın ismidir diyen Ürün, “Türk siyasi tarihine damgasını vurmuş AK Parti, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sadece Türkiye’de değil, tüm Türk-İslam coğrafyasında önemli bir davanın sembolü olmuştur. Bizler de bu davada liderimizin yanında, davamızın peşinde birer nefer gibi mücadele ediyoruz. Mazlumlara umut, mağdurlara çare olan bu dava, Allah’ın izni, milletimizin teveccühleri ile ilelebet ayakta durmaya devam edecektir” dedi.

“TORBALI’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nın Selman Günaydın başkanlığında başarılı çalışmalara imza attığını belirten Nusrettin Ürün, “Şu an Torbalı’nın en aktif teşkilatı olarak önemli çalışmalara imza atıyoruz. Torbalı’nın sorunlarına çözüm üreten, vatandaşımızın kapısını çalan, pandemi döneminde milletimize umut olan parti teşkilatımız, bu çalışmalarına aynı şekilde devam edecek. İlçe yönetimi olarak, halkımızla bütünleştik, iyi bir sinerji yakaladık, Allah’ın izniyle hem 2023’te, hem de 2024 seçimlerinde AK Parti’yi Torbalı’da birinci parti yapacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ