Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Övünç Demir, kampanya başlattı

Övünç Demir, kampanya başlattı

İzmir depreminden en fazla etkilenen bölgelerin başında gelen Bayraklı ilçesinde binlerce vatandaşın mağdur olması üzerine Torbalı’dan yardım elini uzatan Övünç Demir, başlattığı kampanya ile kısa sürede birçok yardım malzemesi topladı. Onlarca vatandaşın destek çıkarak büyüttüğü kampanya ile birçok vatandaşa battaniye, bebek elbisesi, bebek maması, giyecek ve gıda yardımı toplandı. Toplanan yardımları Övünç Demir ile birlikte gönüllü bir ekip götürerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

DEPREMZEDELER YARDIM BEKLİYOR

Torbalı’dan depremzedelere yardım için bir araya gelen gönüllüler, depremzedelerin hala çok sayıda yardım malzemesine ihtiyaç duyduğunu belirterek Torbalı halkından gönüllü olmasını istedi. Övünç Demir sosyal medyadan yaptığı çağrıda, depremzedelere yardımda bulunmak isteyen vatandaşlardan kendisi ile iletişim kurmalarını istedi. Demir şu ifadeleri kullandı; “Bayraklı’da acil olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz battaniye, yorgan, bebek maması ve bebek kıyafeti gibi, Torbalı’da ikamet eden vatandaşlarımızdan Bayraklı’daki kardeşlerimize eşya ve gıda yardımında bulunmak isteyen olursa, bana özelden mesaj atabilirsiniz. Arkadaşlarımız ile yarın da Bayraklı’da olacağız. Bugünleri dayanışma ile aşacağız. Yazıbaşılı hemşerilerimiz başta olmak üzere, bugün için yardımda bulunan tüm hemşerilerimize çok teşekkür ederim. Hepimize tekrar geçmiş olsun.

TORBALI’DAN DEPREMZEDELERE YANINDAYIZ MESAJI

Depremin ilk gününde saatler içinde yardıma koşan Torbalılı gönüllüler, örnek bir dayanışma sergiledi. Evlerini kaybeden ya da evlerine giremedikleri için çadır kentlere giden vatandaşları tek tek çadırlarında ziyaret eden gönüllüler ekibi, yardım malzemelerini teslim ederek moral verici sözler ile depremzedeleri teselli etmeye başladı. Depremzedelerin ihtiyaçları hakkında depremzedelerden bilgi alan Torbalılı gönüllüler, bugün yine Bu akşam yine Bayraklı’ya giderek dayanışma içinde olacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ