Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

14 gündür yoğun bakımda

14 gündür yoğun bakımda

Torbalı’nın sevilen esnaflarından, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın babası Ali Günaydın, Covid-19 teşhisi ile Manisa Şehir Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi görüyor. 14 gündür yoğun bakımda olan Günaydın’ın sağlık durumu hakkında ailesinden yeni bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada;

“Değerli dostlar,

Babamız Ali Günaydın’ın, Manisa Şehir Hastanesi yoğun bakım servisindeki tedavisi devam ediyor.

Bugün yoğun bakımdaki 14’üncü gün. Kıymetli babamız, sizlerin duaları, Allah’ın izni ve doktorlarımızın müthiş gayretiyle hayata tutunmak için büyük bir mücadele veriyor.

Entübasyon sürüyor, geçirdiği kalp krizinin olumsuz etkileri ve Covid’in akciğerde yarattığı tahribat kısmen de olsa giderilmiş görünüyor. Vital bulguları stabil olmakla beraber, entübasyondan ayırmak için yapılan çeşitli denemelerde hastamızın durumunun henüz buna müsait olmadığı görülüyor.

Doktorlarımız umutlu, hayata tutunmak için büyük mücadele veren babamızın tekrardan sağlıklı bir şekilde aramıza döneceği yönündeki temennileri güçlenmiş durumda.

Çok dua ediyorsunuz, biliyoruz. Hepinize minnettarız. Bizleri hiç yalnız bırakmadınız, hepinizden Allah razı olsun. Cenab-ı Allah hiçbirinizi sevdiklerinizle sınamasın. Hep sağlıklı günlerde olun.

Amcamız Mustafa Günaydın’ın vefatından sonra yaşadığımız büyük acıya bir yenisinin eklenmemesi için Allah’a yakarıyoruz. Rabbim babamıza ve tüm şifa bekleyen hastalarımıza Şafi ismiyle şifalar ihsan eylesin.

Dualarınızı bekleriz,

Günaydın Ailesi”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ