Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Covid-19 yayılmaya devam ediyor

Covid-19 yayılmaya devam ediyor

Torbalı’da artan Covid-19 vakalarına hergün yenileri ekleniyor. Acil Servis’in yan tarafında bulunan test merkezinin önündeki uzun kuyruklar, salgının boyutunu gözler önüne sererken, pozitif vakalara da hergün yenileri eklenmeye devam ediyor. Covid-19’a son olarak Özbey Muhtarı Şemsettin Kanza ve İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Terzioğlu’nun yakalandığı açıklandı.

TERZİOĞLU YOĞUN BAKIMDA

Torbalı İyi Parti İlçe Teşkilatı’nın önde gelen isimlerinden olan Mustafa Terzioğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu duyurdu. Künarlıoğlu yaptığı açıklamada, “Çok kıymetli İlçe Başkan Yardımcım Mustafa Terzioğlu Covid-19 belası yüzünden Buca Kadın Doğum Hastanesi Yoğun Bakım servisinde tedavi görmektedir. Siz sevgili dostlarımızın duasına ihtiyacımız var. Allah acil şifa versin inşallah. Maskemizi kesinlikle her ortamda takmaya özen gösterelim” dedi.

KANZA EVDE KARANTİNA’DA

Covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan bir diğer isim de Özbey Mahalle Muhtarı Şemsettin Kanza oldu. Kanza’nın evde karantina altında olduğu ve genel sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Muhtar Kanza, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dualarınızı esirgemeyin” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ