Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Fenerbahçeliler’den Uygur’a büyük tepki

Fenerbahçeliler’den Uygur’a büyük tepki

Türkiye’nin en büyük spor camialarından biri olan Fenerbahçe’nin Fenerium aracını Torbalı’dan kovan, ağza alınmayacak hakaret ve küfürlerde bulunan Belediye Başkanı İsmail Uygur’a tepki yağdı. Başta taraftar grupları, Fenerbahçe Kongre üyeleri ve Fenerbahçe’ye gönül vermiş vatandaşlar olmak üzere birçok camia üyesinden büyük tepkiler alan Uygur, kısa sürede sosyal medyada gündemin ilk sırasına oturdu. Uygur’a İzmir ve Torbalı Fenerbahçeliler Derneği’nden de büyük tepki geldi.

“AĞZINDAN ÇIKANI KULAĞIN DUYSUN, ÖZÜR DİLE!”

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’a tepki gösterenlerin başında İzmir Fenerbahçeliler Derneği geldi. Dernekten yapılan açıklamada, “Ağzından çıkanı kulağın duyacak, Fenerbahçe siyaset üstüdür. En kısa sürede özür bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

İşte o açıklama;

TORBALI’DAN DA TEPKİ GECİKMEDİ: “TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Uygur’a bir tepki de Torbalı Fenerbahçeliler Derneği’nden geldi. Derneğe ait sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Dün sabah ilçemizde bulunan ve kulübümüzün resmi ürünlerinin satışını gerçekleştiren Fenerium Tırımıza belediye ekipleri ve Belediye Başkanı tarafından uygulama yapılmıştır. Bu uygulama esnasında Belediye Başkanı ve yanındakilerin çalışanlarımıza yönelik asla tasvip edilmeyecek yaklaşımları ile birlikte tırımız ilçemizden ayrılmıştır. İlgili personelimizin durumu bize bildirmesi ile birlikte gerekli tüm girişimlerde bulunulmuş ve tepkimiz Belediye’ye iletilmiştir. Yaşanan hadisenin takipçisi olacağımızı kamuoyuna bildiririz. Kulübümüz nezdinde derneğimiz yaptığı başarılı etkinliklerle anılırken, dün yaşanan hadise ile ilgili kulübümüze ve taraftarlarımıza mahcubiyetimizi bildirmek isteriz. Torbalı Fenerbahçeliler Derneği Yönetimi” denildi.

RAKİP TARAFTARLAR DA FENERBAHÇELİ VATANDAŞLARA DESTEK VERDİ

Torbalı’da yaşanan hadise, Türkiye genelinde büyük yankı uyandırdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Uygur’a tepki gösterirken, rakip takım taraftarlarının da Fenerbahçeli vatandaşlara destek verdiği görüldü.

İşte o tepkiler;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ