Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Facianın eşiğinden dönüldü

Facianın eşiğinden dönüldü

Cumhuriyet Mahallesi ile Ertuğrul Mahallesini birleştiren alt geçit faaliyete girdikten 1 hafta sonra çöktü. Bölgede oturan vatandaşlar, sabah saatlerinde kalktıklarında alt geçidin çatladığını gördüklerini söylediler

TORBALI’YI tam ortadan ikiye bölen İZBAN hattından dolayı ulaşım sorunu yaşanmaması için alt ve üst geçitler yapılarak köprüler inşa edildi. Tepeköy, Muratbey, Torbalı, Cumhuriyet ve Ertuğrul mahallelerine araçlar için 3 köprü, 1 de alt geçit yapıldı.

YAYALARIN da demir bariyerle kapatılan İZBAN hattının diğer tarafına geçişleri de 5 alt geçit ve 2 üst geçitle sağlandı. Yayaların kullandığı üst geçitlerin asansörlerinin sürekli bozuk olması aralarında mesafenin fazla olduğuna dair şikayetler üzerine 6’ıncı alt geçit inşaatının projesi hazırlanarak inşaat başlatılmıştı.

YÜZLERCE kişinin beklediği aylardır devam eden inşaat ve çevre düzenlemesi geçtiğimiz günlerde de bitmişti. Vatandaşlar alt geçidin tamamlanmasından birkaç gün sonra çatlamaya başlayıp, yıkılacak duruma gelmesine tepki gösterdiler.

YETKİLİLER, uyarıda bulunarak vatandaşların alt geçidi kullanmamalarını istediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ