Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Uygur, arsa satmaya devam ediyor

Uygur, arsa satmaya devam ediyor

Torbalı Belediyesi, Ayrancılar Mahallesi’ndeki toplu konut imarlı arsasını 16 milyon 510 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı

TORBALI Belediyesi, 2020’nin sonuna yaklaşırken TOKİ 2. etap alanın yanında 2 toplu konut alanının satış ihalesine çıkacağını duyurdu. Belediye Ayrancılar Mahallesi’nde 2 bin 498 metrekarelik toplu konut alanını da ihale yoluyla satışa çıkardı. 12 Ocak tarihinde Torbalı Belediyesi Belediye Kültür Merkezi 1. katındaki Encümen Toplantı Salonunda saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan ihale 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında kapalı teklif usulüyle yapılacak.

SATIŞ 12 OCAK’TA

Söz konusu taşınmazın muhammen satış bedeli ise bir milyon 625 bin lira olarak belirlendi. Belediye, ayrıca Ayrancılar Mahallesi’nde 25 bin 398 metrekarelik arsayı ihale yoluyla satışa çıkardı. 12 Ocak tarihinde Torbalı Belediyesi Belediye Kültür Merkezi 1. katındaki Encümen Toplantı Salonunda saat 14.10’da gerçekleştirilecek olan ihale 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında kapalı teklif usulüyle yapılacak. Söz konusu arazinin muhammen satış bedeli ise 16 milyon 510 bin lira olarak belirlendi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ