Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Zulüm belediyeciliğine izin vermeyeceğiz

Zulüm belediyeciliğine izin vermeyeceğiz

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Çakırbeyli Köyü’nde yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanı İsmail Uygur’un tavrını kabul etmiyoruz. Zulüm belediyeciliğine karşı haklı davalarında Çakırbeyli halkının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi

Çakırbeyli Mahallesi’nin muhtarlık binasına tahliye kararı gönderen, atalarından kalan muhtarlık binasını boşaltmak istemeyen köylü kadınların karşısına belediye işçilerini diken Belediye Başkanı İsmail Uygur’a tepki gösteren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, yaptığı açıklama ile Çakırbeyli halkına destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Günaydın, Uygur’un bu tavrının kabul edilemez olduğunu söyledi.

“YARIN DA ÇAKIRBEYLİ’DE OLACAĞIZ”

Kaymakamlığın araya girmesiyle pazartesi gününe ertelenen tahliye kararına karşı Çakırbeyli halkına destek vermeye devam edeceklerini belirten Günaydın, “Torbalı’da zulüm belediyeciliği devam ediyor. İki yıldır kin ve nefret tohumları ekmekten başka hiçbir iş yapmayan Torbalı Belediyesi, Dağtekke ve Özbey’den sonra şimdi de Çakırbeyli halkına zulüm ediyor. Atalarından onlara kalan muhtarlık binasını ellerinden almaya çalışan Torbalı Belediyesi, bu tavrı ile yürekleri bir kez daha kanatmıştır. Bu haklı davalarına destek vermek, Çakırbeyli halkının yanında olmak için yarın da Çakırbeyli’de olacağız” dedi.

“KÖYLÜ KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Belediye Başkanı İsmail Uygur’un muhtarlık binası önünde toplanan köylü kadınların karşısına belediye işçilerini dikmesinin kabul edilemez olduğunu belirten Günaydın, “Köylü kadınların karşısına belediye işçilerini dikmek akıl tutulmasından başka bir şey değildir. O belediye işçileri arasında Çakırbeyli köyünden olan kardeşlerimiz de var. O kadınlar birimizin annesi, birimizin halası, birimizin teyzesi, birimizin nenesidir. Belediye Başkanı İsmail Uygur’un bu tavrını hiçbir şekilde kabul etmiyoruz. Buradan işçi kardeşlerime sesleniyorum, sizin göreviniz Torbalı’ya hizmet etmektir, bunun dışındaki hiçbir talimatı yerine getirmeyin. Uygur’un işlediği suça ortak olmayın” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ