Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

“Avrupa Diş Hastanesi” oldu

“Avrupa Diş Hastanesi” oldu

Geçtiğimiz yıl hizmete giren ve bölgenin en büyük diş hastanesi olma özelliğine sahip olan Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, “Avrupa Diş Hastanesi” ödülü alarak İzmir’de bir ilke imza attı. Torbalı Diş Hastanesi, Türkiye’de bu ödülü alan 10. hastane oldu

14 Ocak’ta Avrupa HIMMS koordinatlarının yaptığı değerlendirmelerde Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir’de ilk, ülkemizde 10. Avrupa Diş Hastanesi ödülünü almaya hak kazandı. Torbalı Diş Hastanesi’ne başvuru yapan hastaların tüm işlemleri dijital ortamda, hiç kağıt kullanılmadan yapılıyor. Tedavi gören hastalar, tüm teşhis ve tedavi süreçlerini internet ortamında takip edebiliyorlar. Ayrıca tüm tedavilerle ilgili anlık kısa mesaj ve mail yolu ile hastalar bilgilendiriliyor. Hastaneye giden vatandaşlar, elektronik ekranlar aracılığı ile yapılan yönlendirmelerle hekimlerine kısa ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar.

KARAR DESTEK SİSTEMİ KURULDU

Ayrıca ‘Karar Destek Sistemi’ ile birlikte hastaların vital bulguları sisteme kaydedilerek, riskli hasta grubu varsa hekime yönlendirici tedavi uygulamaları yapılıyor. Bu sayede yanlış yönlendirici tedavi uygulamalarının önüne geçilmiş oldu. Ayrıca tüm kağıt ortamındaki hasta bilgileri sisteme kaydedilerek yıllar önce uygulanan tedavi hekimin ekranına düşerek hastaya özgü tedavi süreci uygulanıyor. Protez işlemlerin her safhası hastaya bilgilendirilerek hastaların zamanında protez işlemlerinin yapılması sağlanıyor.

BÖLGEMİZ İÇİN BÜYÜK AVANTAJ

Geçtiğimiz yıl hizmete giren Torbalı Ağız ve Diş sağlığı Merkezi bu kadar kısa sürede gösterdiği başarı ile büyük takdir topladı. Özellikle birkaç ay önce göreve atanan Diş Hastanesi Müdürü İbrahim Şimşek, mesleki başarıları ile adından sıkça söz ettiriyor. Diş Hastanesi’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, “İzmir’de ilk olma özelliği taşıyan Dijital Hastane Sistemi, Avrupa hastanelerinin sadece birkaçında bulunması, başta Torbalı olmak üzere bölgemiz için büyük bir avantaj olarak değerlendirilmektedir” ifadelerine yer verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ