Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Uygur’a bir yanıt da Günaydın’dan

Uygur’a bir yanıt da Günaydın’dan

Son yaptığı basın açıklaması ile Çakırbeyli muhtarı İbrahim Kabaca’ya hakaret eden, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e Çakırbeyli’ye jandarma gönderdiği için kızan, öneki dönem Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e çeşitli ithamlarda bulunan ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’yı eleştiren Uygur hakkında bir açıklama da AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’dan geldi.

İşte o açıklama;

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur bir basın toplantısı yaparak, çeşitli konularda yalan-yanlış beyanlarda bulunmuş. Seçildiği günden beri ortalarda gözükmeyen, Torbalı’nın sokaklarında görülmeyen, makamına bile gitmeyen, zoraki Belediye Başkanı Uygur’un varlığından bu basın toplantısıyla haberdar olduk. Milletin ayağına gitmeyi, halkla iç içe olmayı zul addeden, kimseyle görüşmeyen, kapalı kapılar ardına saklanan Uygur’u ortaya çıkartan basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.

Uygur’un yalanlarla, iftiralarla ve seviyesizliklerle dolu açıklamaları cevaba değer değildir. Kendisini siyaset sahnesinde ciddiye alınacak biri olarak görmüyoruz. Kendisi çalıp kendisi oynamaya devam etsin. Vakti zamanı geldiğinde şahsına en büyük cevabı Torbalılı hemşehrilerimiz verecektir.

Halkın oylarıyla seçilmiş bir muhtara ‘soytarı’ diyen, devletin valisine edep dışı sözlerle iftira atan, Torbalı’ya büyük hizmetler yapan ve dürüstlüğünü siyasi rakiplerinin bile kabul ettiği önceki dönem belediye başkanımıza imalarda bulunan bu kişinin şirazesi kaymıştır. Torbalı’nın medar-ı iftiharı olan, ilçemizin bağrından çıkmış, İzmir’imizin en çalışkan milletvekiline galiz ifadelerle saldırıyor. Kin ve nefret üzerine ördüğü çirkin siyasetini ayan beyan ortaya koyuyor. Şecaat arz ederken sirkatin söylüyor.

Bütün bu saçmalıkların, oynadığı bu tiyatronun sebebi bellidir. Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

CHP’de ‘persone non grata’ durumuna düşmüş birisinden bahsediyoruz. Partisinin Genel Merkezi’nde, İzmir İl Başkanlığı’nda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde, Torbalı’daki CHP’lilerde ‘istenmeyen adam’ olan İsmail Uygur’un bu hareketleri neden yaptığını herkes biliyor. Siyasette kaybettiği itibarı ve mevziyi yeniden kazanmak için, sağa sola bu şekilde sinyal gönderiyor. Ciddiye almıyoruz, gülüp geçiyoruz.

Torbalı’ya beş yıllık AK Parti belediyeciliği döneminde, o zamanki parayla 500 trilyon kamu yatırımı kazandırdık. Eğitim, sağlık, ulaşım ve belediyecilikte yaptıklarımız ortada. Torbalı’ya Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan kamu yatırımlarından daha fazlasını bizim dönemimizde gerçekleştirmiş olduk. İlçemize kazandıracağımız hizmetlerimiz devam edecek. Çok yakında Torbalılı hemşehrilerimize yeni müjdeler vereceğiz. Torbalı bizim sevdamız, caddelerini, sokaklarını her bir karışını arşınladığımız tutkumuz, davamız, hizmet etmekten gurur duyduğumuz yarınlarımız, her şeyimiz. Biz işimize bakıyoruz, durmak yok hizmete devam diyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ