Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Övünç Demir kırmızı çizgimizdir

Övünç Demir kırmızı çizgimizdir

İmza attığı skandallarla gündemden düşmeyen ve Torbalı’daki hemen her kesimden büyük tepkiler gören Belediye Başkanı İsmail Uygur’a bir tepki de kendi partisinden geldi. CHP’li kimliği ile bilinen ve Övünç Demir ile hareket eden Ahmet Katko, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Uygur’a oy verdiklerine pişman olduklarını söyledi. Her basın açıklamasında Övünç Demir’i AK Parti’yi desteklemekle suçlayan Uygur’a yanıt veren Ahmet Katko, Övünç Demir destekçilerinin ortak sesi oldu. “Biz Cumhuriyet Halk Partiliyiz” diyen Katko, Uygur’u CHP’ye zarar vermekle suçladı.

“UYGUR’A OY VERDİK, PİŞMANIZ”

Ne dediysek lafımızın arkasındayız diyen Katko, “Sayın Uygur ve yönetimi, partimi satmamak, ilkelerimden vazgeçmemek uğruna size oy verdik, ama bundan dolayı pişmanım. Çantada keklik olarak gördüğünüz çoğu insan şu an karşınızda farkında mısınız? Siz şu anki yönetimle bir daha CHP’nin Torbalı’da seçim kazanmaması için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz. Saltanatınızın bittiğinin farkındasınız. Yanındaki para sevdalıları ceplerini doldurmaya çalışırken, oraya buraya izin almadan ev yapmaya çalışırken gerçek Cumhuriyet Halk Partililer bir daha başa gelmek için sokakta partimizin gerçek ideolojisini anlatıyor, Torbalı halkı partimize küsmesin diye canla başla savaşıyorlar. Yani sizin yanlışlarınız düzeltmeye çalışıyoruz. Bundan utanıyoruz aslında ama konu siz değilsiniz, konu Cumhuriyet Halk Partisi” dedi.

“KİMİN BANKOMAT İŞÇİSİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Belediyede bedavadan maaş alan birçok kişinin bulunduğunu belirten Katko, “Karşı siyasi partiye laf ediyorsun, eyvallah biz de ediyoruz. Hatta mahkemelerde sık sık karşı karşıya da geliyoruz. Fakat sen aynı hataları yaptın ve yapmaya devam ediyorsun. Medya gücü olmasa oğlun belediye şirketinde şu an müdürdü. Bankomat diyorsun, sende yok mu bedava maaş alan? Torbalı’da yaşıyoruz sayın başkan. Aynı mahallede yaşayan insanlar var. Kimin ne yaptığını nerden ne aldığını görüyor ve biliyoruz. Bir de sizinkiler ağzı ile içemediğinden kafa gidince maşallah bülbül kesiliyorlar” dedi.

“ÖVÜNÇ DEMİR KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”

Katko, “Kendi parti içimizde Truva atı var diyorsun, Övünç bey Adnan Yaşar Görmez’e çalıştı diyorsun. Bende yanlarındaydım, ben ve çevrem neden size oy verdik? Reşit olduğundan beri karşımda diyorsun, onun yanında olanlar, yani bizler de reşit olduğumuzdan beri sizin yanınızdaydık. Karşı partiye laf ederken kendi partilini küçük düşürmeye çalışman yanlıştır. İnsan korktuğu şeyle sıçrar. Övünç Demir kırmızı çizgimizdir. Partiye hizmet versin yada vermesin fark etmez. Biz onu bir ağabey olarak yine sevmeye devam edeceğiz. Ben Cumhuriyet Halk Partiliyim” şeklinde sözlerini tamamladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ