Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Özbey’e doğalgaz müjdesi

Özbey’e doğalgaz müjdesi

Torbalı’da kamu hizmetleri hız kesmeden devam ediyor. AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın desteği, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın yoğun uğraşları neticesinde Torbalı’nın köylerine de doğalgaz yatırımı geliyor. Bu kapsamda Özbey Mahallesi, İzmirgaz’ın 2021 yatırım planına dahil edildi. Özbey’in yanı sıra Ayrancılar İnönü Mahallesi, Torbalı Karşıyaka Mahallesi ve Yedi Eylül Mahallesi’nde de doğalgazın girmediği ev kalmayacak.

MÜDÜR HARİTAYI GÖRÜNCE ŞAŞIRDI

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın ile Özbey Mahalle Muhtarı Şemsettin Kanza, İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’i makamında ziyaret ederek, doğalgaz taleplerini kendisine ilettiler. İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Torbalı haritasını açıp Özbey’in merkeze uzaklığını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Çalışmaların başlaması yönünde talimat veren Yetik, Özbey Mahallesi’nin 2021 yatırım planına dahil edildiğini açıkladı. Ayrancılar ve Torbalı merkezde de çalışmalarını devam ettireceklerini belirten Yetik, ilçede doğalgaza erişimi maksimum seviyeye çıkaracaklarını söyledi.

ÖZBEY’DE DOĞALGAZ SEVİNCİ

Özbey’in doğalgaza kavuşmasının büyük sevinç yaratığını belirten mahalle muhtarı Şemsettin Kanza, “Özbey mahallemize doğalgaz yatırımının gelmesinden büyük sevinç duyuyoruz. Emeği geçen başta bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya ile İlçe Başkanımız Selman Günaydın olmak üzere İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’e mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi. Kanza, çalışmaların 2021 yılı içerisinde başlayacağı ve yıl sonuna doğru tamamlanmasının hedeflendiğini belirtti.

GÜNAYDIN: HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Hükümet yatırımlarının mesafe engeli tanımadan devam edeceğini belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile ilçemize kamu yatırımları kazandırmaya devam ediyoruz. Mesafe engeli tanımadan, Torbalı’nın en ücra mahallelerine hükümet yatırımları götürmeye devam edeceğiz. Yerel yada genel demeden tüm sorunları bir bir çözmeye devam edeceğiz. Mazeret üretmeden, şikayet etmeden, ağlayıp sızlamadan Torbalı halkına layık olduğu en büyük hizmetleri ulaştıracağız. Daha önce de söylediğimiz gibi Torbalı halkı herşeyin en güzeline layıktır. Bu anlayış ile gece gündüz demeden çalışıyoruz, görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ