Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Subaşı İlkokulu’dan e-twinning projesi

Subaşı İlkokulu’dan e-twinning projesi

Subaşı İlkokulu öğretmenleri Ebru Ekiz ve Ruhan Eygi “Dengeni Bul Kazan” isimli e-Twinning projesiyle önemli bir çalışmaya imza attılar.

Küresel salgın döneminde evde kalan çocukların bir nebze de olsa teknolojiden uzaklaşmalarını, hareket etmelerini ve denge becerilerinin gelişmesini hedefleyen proje kapsamında, okul öncesi öğrencileri okulda öğretmenleri, evde ise aileleriyle birlikte belirlenen denge oyunlarının materyallerini tasarlıyorlar. Daha sonra bu materyalleri kullanarak yarışmalar ve eğlenceli aktiviteler yapıyorlar. Eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyorlar.

AVRUPA’DAN DA PROJE ORTAKLARI VAR
Subaşı İlkokulu olarak çok farklı ve eğlenceli bir proje yaptıklarını belirten proje kurucusu okul öncesi öğretmeni Ebru Ekiz, Türkiye’den farklı şehirlerden 10 öğretmenin, Avrupa’dan ise 3 farklı ülkeden proje ortaklarının bulunduğunu söyledi. İtalya, Romanya ve Yunanistan’dan proje ortaklarının “Dengeni Bul Kazan” adını verdikleri projeye büyük ilgi duyarak katılım sağladıklarını ifade eden Subaşı İlkokulu öğretmenleri, projenin henüz başında olduklarını ve çok büyük ilgi gördüğü için daha büyük kitlelere ulaşacağını umut ettiklerini belirtti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ