Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Tekin ile Özel anlaştılar

Tekin ile Özel anlaştılar

CHP İzmir İl Yönetiminin Erol Günaydın ve yönetimini görevden almasının ayrıntıları belli olmaya başladı. CHP kulislerinde ortaya atılan iddialara göre bu operasyon Sefer İpekli’nin milletvekili olmasını engellemek için yapıldı. Erol Günaydın ve İlçe Yönetimi’nin İpekli’ye yakınlığı hem parti tabanında, hem de İl Yönetimi’nde büyük rahatsızlık oluşturuyordu. Edinilen bilgilere göre Belediye Başkanı Mithat Tekin ile CHP’nin Torbalı’daki önemli isimlerinden İbrahim Özel anlaştılar.

İBRAHİM ÖZEL İLÇE BAŞKANI OLACAK

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve birçok milletvekilinin de desteğini arkasına alan İbrahim Özel, mevcut yönetimin görevden alınmasıyla beraber kolları sıvadı. Meclis üyeleri ve partinin önde gelen isimleri ile sık sık toplantılar gerçekleştirdiği bilinen İbrahim Özel, Belediye Başkanı Mithat Tekin’in de tam desteğini almış durumda.

BÜTÇE MECLİSİ BARDAĞI TAŞIRDI

Önceki hafta gerçekleşen belediye meclisinde Özkan Yıldız, Sultan İpekli ve Özkan Altun gibi isimler “boykot” kararı almış ve toplantıya katılmamışlardı. Belediye Başkanı Mithat Tekin ile aralarının açık olduğu bilinen ve bu boykot kararının arkasında olduğu iddia edilen Sefer İpekli’nin bu hareketi bardağı taşıran son damla oldu. Mithat Tekin önce İpekli’ye yakın olan Özkan Yıldız’ı görevden aldı, sonra da İl Başkanı Deniz Yücel ile görüşerek Erol Günaydın ve yönetiminin tasfiye edilmesini sağladı. Tekin ve Özel’in, İpekli’nin önünü kesmek istediği, milletvekili olmasını engellemek istedikleri konuşuluyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ