Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Baytekin İlçe Başkanı oluyor

Baytekin İlçe Başkanı oluyor

CHP Torbalı İlçe Örgütü yeni ilçe başkanını bekliyor. Kulislerde birçok isim adaylık için geçerken, en güçlü ismin CHP Belediye Meclis Üyesi Yıldırım Baytekin olduğu konuşuluyor. Baytekin’in eğitimci kimliği kendisini bir adım öne çıkarırken, belediye meclis üyesi olarak görev yapıyor olması da avantaj olarak görülüyor. Belediye ile parti arasında köprü olacağına inanılan Baytekin’in İlçe Başkanlığı’na Belediye Başkanı Mithat Tekin’in de sıcak baktığı belirtiliyor.

GENÇLİK KOLLARINDAN GELİYOR

CHP İlçe yönetiminin görevden alınmasıyla başlayan kongre sürecinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Birçok parti üyesi bu göreve talip olurken, kulislerde en çok ismi geçen isimlerden biri de Yıldırım Baytekin. Torbalı’da özel okul ve dersane işletmeciliği yapan Baytekin eğitimci bir kimliğe sahip. 2019 seçimlerinde belediye meclis üyesi olan Yıldırım Baytekin, partinin gençlik kollarından gelme.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLMUŞTU

Partili kimliği ile öne çıkan Yıldırım Baytekin, daha önce Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklamıştı. Son yerel seçimlerde merhum Belediye Başkanı İsmail Uygur’un listesinden meclis üyesi seçilen Baytekin, belediye meclisinde meclis başkanvekili olarak görev yapıyor. Uygur’un vefatı sonrası belediye meclisinde gerçekleşen başkanlık seçiminde ortaya koyduğu performans ile parti tabanından tam not alan Baytekin, İlçe Başkanlığı için ismi geçen en güçlü adaylardan biri.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ