Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kaya, şantiye alanını inceledi

Kaya, şantiye alanını inceledi

Bugün Ticaret Odası’nda gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Kemalpaşa Kavşağı hakkında bilgi veren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, toplantının ardından proje için Kipa’nın yan tarafında kurulan şantiye alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı

Önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Kemalpaşa Kavşağı projesinde önemli bir aşama kat edildi. 4 şerit üstten, 4 şerit alttan olacak şekilde toplamda 8 şerit geçişin olacağı Kemalpaşa Kavşağı’nda günlük 100 bin araç kapasitesine ulaşılacak. Projenin yapımı için kurulan şantiye alanını ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HERŞEY HAZIR

Şantiye alanında gerçekleşen toplantıda çalışmalar hakkında bilgi veren Karayolları Sanat Yapıları Başmühendisi Zeynep Akgül, “Projemiz hazır, ekipmanlarımız, şantiyemizi kurduk. Şu an bölgede İZSU ve Telekom’un çalışmaları yaklaşık 10 gündür devam ediyor. 1-2 hafta içerisinde onlar hatlarını taşıyacak, ardından biz projeye başlayacağız. En geç 6 ay içerisinde tamamlayıp, teslim edeceğiz” dedi.

TORBALI’NIN BİR SORUNU DAHA ÇÖZÜLÜYOR

Bugüne kadar Torbalı’ya sayısız eser ve hizmet kazandıran AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Torbalı sanayisi, tarımı ve şehirleşmesi ile çok hızlı büyüyen bir ilçe. Bundan sadece birkaç yıl önce şehir dışı olarak gördüğümüz Kemalpaşa Kavşağı artık şehir içi olmuş durumda. Burada yaşanan trafik yoğunluğu, ilçemize kazandıracağımız köprülü kavşak ile sona erecek. Tabi köprü denilince Torbalı halkının aklına Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı derme-çatma üstgeçitler geliyor. Bu öyle olmayacak. Güzel Torbalı’mıza yakışır, 8 şeritli, kullanışlı bir köprülü kavşak olacak” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ