Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’de bu Pazar seçim var!

CHP’de bu Pazar seçim var!

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü bu Pazar günü sandık başına giderek yeni ilçe başkanını belirleyecek. 3 adayın yarışacağı olağanüstü kongrede 390 delege oy kullanacak

Erol Günaydın ve yönetiminin görevden alınmasıyla beraber, CHP Torbalı İlçe Örgütü’ne geçici yönetim atanmıştı. Övünç Demir başkanlığında atanan 5 kişilik geçici yönetimin görev süresi bu Pazar günü doluyor. Parti örgütü Pazar günü sandık başına giderek yeni ilçe başkanını belirleyecek. Faruk Akpınar, Yıldız Sivrikaya ve Övünç Demir’in aday olarak yarışacağı kongrede 390 delege oy kullanacak. Kongreye ilginin yoğun olması bekleniyor.

3 ADAY YARIŞACAK

CHP’de nefesler tutuldu. Parti örgütü Pazar günü gerçekleşecek olan olağanüstü kongreye kilitlenmiş durumda. 3 adaylı kongrede en fazla oyu alan aday CHP’nin yeni ilçe başkanı olacak. Seçim öncesi delegelerden destek isteyen adaylar, oldukça iddialı.

DEMİR, BİRLİK-BERABERLİĞİ SAĞLAYAMADI

Merhum Belediye Başkanı İsmail Uygur’un vefatından sonra süreci yönetememekle suçlanan CHP İlçe Başkanı Erol Günaydın’ın görevden alınması yeni bir sürecin başlamasına sebep oldu. Torbalı’ya geçici ilçe başkanı olarak atanan Övünç Demir’in parti içerisinde birlik ve beraberliği sağlayamaması üzerine olağanüstü kongre kararı alınmasıyla parti tabanı sandık başına gidecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ