Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Cıva kaybetti, şoför esnafı kazandı!

Cıva kaybetti, şoför esnafı kazandı!

Torbalı Şoförler Odası seçimleri tamamlandı. Odanın yeni başkanı Muhammet Yavaş oldu. Şoför esnafının büyük desteği ile ortak aday olarak seçime giren Yavaş, oyların büyük bir bölümünü alarak tarihi bir farka imza attı

Torbalı Şoförler Odası bugün tarihi bir seçim yaşadı. 16 yıldır odayı yöneten Cıva İsmail Akman, bir ay önce büyük farkla kazandığı odayı bugün yine büyük bir farkla kaybetti. Seçimin galibi Turuncu Liste’nin başkan adayı Muhammet Yavaş oldu. 791 üyenin oy kullandığı seçimde Muhammet Yavaş 447 oy alırken, Cıva İsmail Akman 328 oyda kaldı. 26 oy ise turuncu listenin iki adet atılmasından dolayı iptal edildi. Oyların sayılmasının ardından seçim sonuçlarını zeybek oynayarak kutlayan Yavaş tüm şoför esnafına teşekkür ederken, Cıva İsmail Akman tebrik etmeden salondan ayrıldı.

“BU SEÇİMİN KAZANANI TÜM ÜYELERİMİZDİR”

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından şoför esnafına teşekkür eden Torbalı Şoförler Odası Başkanı Muhammet Yavaş, “Verdiğiniz desteklerden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sağ olun, var olun. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu seçimin kazananı Torbalılı şoför esnafımızdır, tüm üyelerimizdir. El birliği ile, birlik ve beraberlik içerisinde şoför esnafımıza, üyelerimize yakışır hizmetler yapacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ