Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yıldırım’dan Torbalı Teşkilatı’na plaket

Yıldırım’dan Torbalı Teşkilatı’na plaket

AK Parti İzmir İl Yönetimi, teşkilat buluşması gerçekleştirdi. AK Parti Genel Başkanvekili ve son başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleşen toplantıda, AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’na plaket verildi

AK Parti Genel Başkanvekili ve son Başbakan Binali Yıldırım, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Bakanı Ömer İleri, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın katılımı ile Kaya Termal Otel’de gerçekleşen İzmir Teşkilat Buluşması yoğun katılım ile gerçekleşti. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’na plaket verildi. Plaketi, teşkilatı adına AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın aldı.

“BİZ DAVA TAŞINI GEDİĞİNE KOYMANIN DERDİNDE OLACAĞIZ”

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın elinde plaket alan Günaydın, “İzmir Teşkilat Buluşmamızı, Genel Başkanvekilimiz, Başbakanımız sayın Binali Yıldırım, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanımız sayın Ömer İleri, İl Başkanımız sayın Kerem Ali Sürekli, Milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya ve değerli yol arkadaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirerek, birliğimizi, beraberliğimizi ve heyecanımızı tazeledik. Ayrıca, geçtiğimiz yıl İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen Gönül Seferberliği Üye Çalışmaları kapsamında Torbalı Teşkilatı olarak, İzmir’de 1. olmanın ve hediye plaketini bizzat Sayın Başbakanımızdan almanın gurur ve sevincini yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Birlik ve beraberlik içerisinde, İzmir’imizi mazisine layık istikbale taşımak için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ