Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Baykara, eline küreği aldı!

Baykara, eline küreği aldı!

Tepeköy Mahallesi Erdinç Tekirli Caddesi’nin bozuk hali bölge esnafını isyan ettirdi. Aynı cadde üzerinde işyeri bulunan Belediye Meclis Üyesi Mehmet Baykara’nın kapısını çalan esnaflar, caddenin asfaltlanmasını istediler. Esnafların mağduriyeti ile yakından ilgilenen Baykara, durumu belediyeye iletti.

ASFALT DEĞİL, TOPRAK GÖNDERDİLER

Baykara’nın talebi üzerine caddeye dolgu malzemesi gönderen belediye ekipleri, cadde üzerindeki çukurları kapattı. Pazarcıların tezgah açmakta zorlandıkları caddenin uzun süreden beridir bu şekilde olduğu belirtiliyor.

BAYKARA, SONUNDA PATLADI

Bölgede bulunan esnafın ciddi sıkıntılar çektiğini belirten Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Mehmet Baykara, “Esnaflarımızın mağduriyeti ortada, aylardır bu cadde bu şekilde. Esnaf kapısını açamıyor, pazarcı tezgahını kuramıyor. Durumu belediye yetkililerine ilettik. Bize en kısa sürede buranın asfaltlanacağını söylediler. Bugün de toprak göndermişler. Biz de belediye işçilerimize yardım ederek en azından çukurları kapattık. Ancak bu çözüm değil. Bu caddenin bir an önce asfaltlanması gerekiyor. Hiçbir mazereti kabul etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ