Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

3 ayda 300 olayı çözdüler

3 ayda 300 olayı çözdüler

Torbalı Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Bürosu 2022 yılının ilk çeyreğinde eşi görülmemiş bir başarıya imza attı. Birim ekipleri intikal ettikleri 300 civarı vakanın çözümünde önemli rol oynadı

Son zamanlarda imza attığı başarılı operasyonlarla adından söz ettiren Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün başarısının altında yatan en önemli faktörlerden birisi de Olay Yeri İnceleme Bürosu olarak göze çarpıyor. Torbalı Emniyeti’nin gizli kahramanları olan Olay Yeri İnceleme Bürosu intikal ettikleri 300 civarındaki vakanın çözülmesinde önemli rol oynadı. Birim ekipleri, suç mahallerinde yaptıkları başarılı incelemeler ve titizlikle topladıkları delillerle ilgili birimlerin işini hayli kolaylaştırıyor. İlçede özellikle son zamanlarda artış gösteren hırsızlık vb. vakalarında kilit rol oynayan Olay Yeri İnceleme ekipleri, ellerindeki teknolojik ekipmanların da yardımı ve titiz çalışmaları ile ilçede işlenen suçların faillerinin tespiti noktasında takdire şayan bir başarıya imza attı.

MURAT MÜDÜR’DEN TEBRİK

Emekli polis memuru Nilgün Ulusel’in oturduğu sitede yaşanan hırsızlık girişimi ile ilgili vakaya intikal eden Torbalı olay Yeri İnceleme Bürosu personelleri, olayın yaşandığı siteye hızla intikal ederek, kamera görüntüleri, parmak izi ve diğer bulguları toplamasının ardından olaya karışan şahısları kısa sürede tespit etti. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin elde ettiği bulgular ışığında Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri suça karışan şahısları kısa sürede yakalayarak adli mercilere sevk etti. Torbalı İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, yaptığı açıklamada, “Torbalı ilçe Emniyet Müdürlüğü olarak, suça karşı ciddi bir mücadele vermekteyiz. Bu noktada tüm meslektaşlarım gece gündüz demeden özverili bir çaba sarf ediyor. Müdürlüğümüzün suça karşı mücadelesinin gizli kahramanı olan Olay Yeri İnceleme Büromuzu başarılarından ötürü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ