Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yasal işlem yapıldı

Yasal işlem yapıldı

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İzmir’in Torbalı ilçesinde kavga eden iki kişiden birisinin üzerinden ‘Türkiye Devlet Fedaileri’ adına düzenlenmiş bir tanıtım kartı çıktığını, kartın üzerinde de Cumhurbaşkanlığı forsunun olduğunu ifade etti. Bunun üzerine sosyal medyada birçok haber ve internet sitesi paylaşım yaptı. Ancak söz konusu kişinin CHP’li olduğu ortaya çıktı.

CHP’Lİ VEKİL GÜNDEME TAŞIDI

CHP milletvekili Murat Bakan, sosyal medya hesabından Mehmet Cazip Obay adına düzenlenmiş olan “Türkiye Devlet Fedaileri Temsilci Tanıtım Kartı” ile şarjörlü bir tabancanın fotoğrafını paylaştı. Murat Bakan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’de paramiliter gruplar var derken boşuna söylemiyoruz. Sadat, Halkın Özel Harekatı, Ak Gençlik Ocakları, Özel Harekat Derneği derken şimdi de Türkiye Devlet Fedaileri denilen yapılanma ortaya çıktı. Bugün Torbalı’da kavga eden iki şahsa müdahale eden polis ekipleri şahıslardan birinde bu kimliği buluyor. Şimdi de kendisine devlet fedaisi diyen, demekle kalmayıp cebinde bu kimliği taşıyan kimliğin üzerinde CB forsu olan insanlarla aynı sokaklarda geziyoruz” ifadelerini kullandı.

ŞAHSIN CHP’Lİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

CHP’li vekilin gündeme taşıdığı olay sonrası, söz konusu şahsın CHP’li olduğu ortaya çıktı. ayrıca şahıs hakkında yasal işlem yapıldığı da öğrenildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ