Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Hüseyin Arslan TBMM yolcusu

Hüseyin Arslan TBMM yolcusu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Torbalı’daki simge isimlerinden Hüseyin Arslan’ın 2023 seçimlerinde milletvekili adayı olacağı bilgisi kulislere bomba gibi düştü. Arslan’ın genel seçimlerde adaylık dosyası vereceği CHP tabanında yüksek sesle konuşuluyor.

2019’UN MİMARLARINDAN

Uzun yıllardır CHP’de aktif görev yapan Hüseyin Arslan, hayırsever işadamı kimliği ile biliniyor. Merhum başkan İsmail Uygur’un da A Takımı’nda uzun yıllar görev yapan Arslan, Uygur’un en güvendiği isimlerin başında geliyordu. 2019 yerel seçimlerinin kazanılmasında büyük emekleri olan Aslan’ın milletvekili adayı olmasına kesin gözle bakılıyor.

CHP’NİN OYUNU ARTIRIR

Kamuoyu yoklamalarında da isminin ön plana çıktığı bilinen Arslan’ın aday olması durumunda ittifak oylarının tamamını alabileceği konuşuluyor. Son dönemde düşüş yaşanan CHP oylarının, Hüseyin Arslan’ın adaylığı ile yeniden yükselişe geçmesi bekleniyor.

İNCE ELEYİP, SIK DOKUYOR

Uzun yıllar merhum başkan İsmail Uygur ile yan yana aktif siyaset yapan Hüseyin Arslan, “Uygurvari” bir siyaset tarzına sahip. İnce eleyip sık dokuyan Arslan, milletvekilliği adaylığı ile ilgili konuşmaktan kaçınıyor. Sık sık gerçekleştirdiği Ankara ziyaretleri ile dikkatleri üzerine çeken Arslan’ın adaylığını yakın çevresinden bile gizlediği biliniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ