Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çaybaşı’da AK Parti’ye yoğun ilgi

Çaybaşı’da AK Parti’ye yoğun ilgi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı mahalle toplantılarına devam ediyor. Bu akşam Çaybaşı halkı ile bir araya gelen İlçe Teşkilatı’na Çaybaşı halkı da yoğun ilgi gösterdi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, 2023 seçimleri öncesinde mahalle toplantılarına devam ediyor. AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş’ın da katıldığı toplantıda önemli mesajlar verildi. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları ile belediye meclis üyelerinin de katıldığı toplantıya vatandaşın ilgisi de yoğun oldu.

GÜNAYDIN: “BİZİM HİZMETLERİMİZİN BAKIMINI BİLE YAPAMIYORLAR”

AK Parti’nin her seçime hazır olduğunu belirten İlçe Başkanı Selman Günaydın, “2019 yılına kadar AK Parti belediyesi olarak ilçemize kazandırdığımız eser ve hizmetler maalesef 4 yıldır kaderine terk edilmiş durumda. Mevcut belediye yönetimi, bizim hizmetlerimizin bakımını bile yapamıyor. Her gittiğimiz mahallede hemşehrilerimizin AK Parti belediyesine duyduğu özlemi görüyoruz” dedi. Bizim için her seçim çok önemli diyen Günaydın, “2023 seçimleri ülkemiz için, milletimiz için son derece büyük öneme sahip. Bizler de tüm hazırlıklarımızı yaptık, sandık görevlilerimizi belirledik. Ben inanıyorum ki 2023’te Torbalı’da birinci parti yine AK Parti olacak” dedi.

ÇAĞLAR: “ŞU AN ÖNCELİĞİMİZ 2023 SEÇİMLERİ”

Tarihin en önemli seçiminin arifesindeyiz diyen AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, “Daha önce Irak’ı, Suriye’yi, Libya’yı karıştıranlar bugün de Türkiye’yi karıştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Daha önce de birçok defa sokak eylemleriyle, darbe girişimleriyle denediler, ama milletimiz geçit vermedi. Allah’ın izniyle 2023’te de geçit vermeyeceğiz” dedi. Konuşmasında Torbalı Belediyesi’ne de yüklenen Çağlar, “Torbalı’nın hali ortada, belediyeyi konuşmaya bile gerek yok. 4 yıldır belediye meclisine getirdikleri faaliyet raporlarında 1 tane bile proje yok. Ama bizim önceliğimiz şu an 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi. Önce 2023 genel seçimlerinde Torbalı’da birinci parti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha seçeceğiz, ardından da Allah’ın izniyle 2024 yerel seçimlerinde belediyemizi geri alacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ