Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da toplandılar

Torbalı’da toplandılar

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı ile AK Parti Bayındır İlçe Teşkilatı, haftalık olağan toplantılarını Torbalı’da gerçekleştirdiler. Acıktık Ustam’da düzenlenen ortak toplantıya Torbalı ve Bayındır İlçe Teşkilatları tam kadro katıldı

AK Parti Torbalı ve Bayındır İlçe Teşkilatları, haftalık olağan toplantılarını Torbalı’da gerçekleştirdiler. Acıktım Ustam’dan düzenlenen toplantıya AK Parti Torbalı İlçe yönetimi, AK Parti Bayındır İlçe yönetimi, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, AK Parti Torbalı Koordinatörü Bünyamin Demir ve AK Parti Bayındır Koordinatörü Abdullah Rahmi Uçar katıldı. TBMM çalışmaları nedeniyle Ankara’da bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da düzenlenen toplantıya telefon ile bağlanarak her iki ilçe teşkilatına çalışmalarında başarı dileklerini iletti. Toplantıda Bayındır İlçe Başkanı Veysel Bakıcıol, kısa bir süre önce göreve gelen Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük’ü tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Oldukça pozitif bir ortamda gerçekleşen toplantıda söz alan teşkilat üyeleri, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

YÜĞRÜK, “14 MAYIS’TA DESTAN YAZACAĞIZ”

Toplantıya ev sahipliği yapan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Haftalık olağan toplantımızı kardeş ilçemiz Bayındır Teşkilatı ile beraber yaptık. Kısa bir süre önce biz Bayındır’a gitmiştik, bugün de iade-i ziyarette bulundular. Bayındır İlçe Başkanımız Veysel Bakıcıol, Belediye Başkanımız Uğur Demirezen ve tüm AK Parti Bayındır İlçe yönetimimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. AK Parti İzmir Milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya da toplantıya telefon ile bağlanarak başarı dileklerini iletti, kendisine teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonu ile çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Torbalı ve Bayındır başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerinde 14 Mayıs’ta yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destan yazacağız. Teşkilatlar olarak biz her zaman hazırdık zaten, son yaşanan gelişmeler ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunları göz önünde bulundurunca bu seçimin önemi bizler için iki kat daha arttı. Hemşehrilerimiz rahat olsunlar, AK Parti bu dönem İzmir’de oy rekoru kıracak” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ