Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Mithat Tekin’in danışmanından Akşener’e ağır sözler

Mithat Tekin’in danışmanından Akşener’e ağır sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığını kabul etmeyerek 6’lı masayı terk eden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e bir tepki de Torbalı’dan geldi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in basın danışmanı Adem Aksakallı imzası ile belediye basın bürosundan servis edilen haberde Akşener hakkında sert sözler ve ağır ithamlar sarf edildi.

Belediye Başkanı Mithat Tekin’in onayı ile yayınlanan köşe yazısında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında; “Başbakanlığı dayatırken iyiydi” gibi ifadeler kullanıldı. Yazı da ayrıca,

“Bu hatayı, pardon bana göre kusur ve art niyet, sayın Akşener için hata olan bu söylemleri acaba kimler ve neden söyletti”,

“Meral Akşener’e mecliste grup kurması için bazı partililerin tepkisine hiç bakmadan Kılıçdaroğlu İYİ Parti’ye 15 Milletvekili verirken dayatma yapmadı mı? Tüm bunlar olurken kimse masayı terk edip gitti mi? Hayır…”

Sayın Akşener “ben Başbakan olacağım dedi mi? Evet… Ben “Ölsem de ,öldürülsemde, tek kişi kalsam da… Bu mücadeleden dönersem namussuzum ,şerefsizim ,namerdim.” dedi mi?

“Şimdilerde ise Hükümetin değişmesi için umut edenlerin belki de ışığını Meral Akşener söndürdü.”

Gibi ifadelere yer verildi. İyi Parti Torbalı İlçe Teşkilatı ve parti tabanının bu söylemler nedeniyle Belediye Başkanı Mithat Tekin’e sert tepki göstermeleri bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ