Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti seçim startını verdi

AK Parti seçim startını verdi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminin startını verdi. Torbalı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevine atanan Özgür Erman Çağlar tarafından Metropolis Otel’de düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantısı gövde gösterisine dönüştü

AK Parti İzmir İl Seçim Koordinasyon Başkanı Melek Eroğlu’nun da katıldığı toplantıya yoğun katılım oldu. Toplantı salonu tıklım tıklım dolarken saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantı depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve vatan uğruna canını feda eden aziz şehitlerimizin ruhuna okunan dualarla sona erdi.

EN GÜZEL DERSİ SANDIKTA VERECEĞİZ

Bilgilendirme ve istişare toplantısında partililere seslenen Torbalı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde 14 Mayıs seçimleri için yorulmadan, gece gündüz demeden çalışacağız. Liderimizi yenmek için koordinesini ABD’nin yaptığı bir masa harekete geçmiş durumda. Biz bu şer odaklarına en iyi cevabı sandıkta vereceğiz. Biz, dünya tarihinde en büyük yıkıma yol açan depremin yaralarını sarmaya çalışırken bir masanın etrafında kendi şahsi menfaatleri için toplanmışlar, ülkemizi kendi çıkarları doğrultusunda aralarında pay ediyorlar. Bunların sayısı bazen 6 oluyor, geçen 5’e düştü. Yarın 8’e çıkar. Bir de perde arkasında eli kanlı teröristlerin desteği var. Biz hepsine 14 Mayıs’ta 20 yıldır verdiğimiz gibi bir kez daha sandıkta en güzel dersi vereceğiz” şeklinde konuştu.

14 MAYIS’TA CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK

2014-2019 dönemi AK Parti Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Görmez yaptığı konuşmada, “AK Parti ailesi olarak hem Türkiye genelinde, hem de Torbalı’da nice seçim zaferleri yaşadık, Allah’ın izniyle 14 Mayıs seçimlerinde de hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz, hem de Torbalı’da tarihi bir oy oranına ulaşacağız. Bundan adımın Adnan Yaşar Görmez olduğu kadar eminim. Türkiye’nin iyiliğini istemeyen ne kadar güç odakları varsa 20 yıldır AK Parti’nin karşısında ellerinden geleni yapıyorlar. Darbe ile başaramadılar, ekonomi ile başaramadılar, şimdi de sandıkla yapmaya çalışıyorlar. 20 yıldır başaramadılar, yine başaramayacaklar. Biz yeter ki birliğimizi, beraberliğimizi bozmayalım. Adına 6’lı masada dedikleri koalisyon, sanki Cumhur İttifakı seçimi kaybetmiş gibi bir algı oluşturmaya çalışıyor. Bu algıya asla pabuç bırakmayacağız. Milletimiz sahada ve sandıkta algı operasyonlarına boyun eğmeyecektir” dedi.

BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN BAĞIMSIZLIK SEÇİMİDİR

AK Parti İzmir İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Melek Eroğlu yaptığı konuşmada ise, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Liderimiz ilk günden beri 3 tarihe işaret etmektedir ifadelerinde bulunan Eroğlu, “Cumhurbaşkanımız hep 2023, 2053 ve 2071 yıllarına işaret etti. Bugün ilk hedefimiz olan 2023 için seçim startını verdik. 14 Mayıs Türkiye’nin bağımsızlık seçimidir. ABD’nin, PKK’nın, HDP’nin yönettiği bir masanın etrafında toplanmış şer odakları kendi menfaatleri için kirli pazarlıklara oturdular. Bu kirli pazarlıkları, oyunları hep birlikte boşa çıkaracağız. Durmak yok yola devam” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ