Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti tam saha çalışıyor

AK Parti tam saha çalışıyor

AK Parti’de seçim çalışmaları devam ediyor. AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı tam kadro sahaya indi. Yerinde çalışma modeli ile ilçe genelinde 6 adet Seçim Koordinasyon Merkezi kuran AK Parti, tüm seçmenlere ulaşıp 14 Mayıs seçimleri için destek isteyecek

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, Ayrancılar’da yaptığı konuşmada, “AK Parti olarak Torbalı’da 4 koldan sahaya inmiş bulunuyoruz. Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde 6 adet Seçim Koordinasyon Merkezi kurduk. İlçe Teşkilatımız, ilçe yönetimimiz, meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımız ile tam saha çalışıp girilmedik ev, çalmadık kapı, tutmadık el bırakmayacağız. Bu akşam da Cumhuriyet Mahallesi ve Ayrancılar Mahallesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezlerimizin açılışını gerçekleştirdik. Katılım gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

ÇAĞLAR, “PARTİMİZİN HİZMETLERİNİ ANLATACAĞIZ”

Sandık görevlileri ve mahalle başkanları ile bir toplantı gerçekleştiren AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “AK Parti teşkilatları olarak bizler zaten 20 yıldır sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz. Girdiğimiz her seçimden Allah’ın izniyle başımız dik bir şekilde çıktık. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden de en iyi neticeyi alacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Bizler üzerimize düşeni bir kez daha yerine getirip, seçim gününe kadar sokak sokak, ev ev, hane hane gidip vatandaşlarımıza ulaşacağız. AK Parti’nin yaptığı hizmetleri anlatacağız” dedi.

AÇILIŞI AHMET ÖZKAN YAPTI

Ayrancılar’da kurulan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi büyük bir katılım ile hizmete girdi. SKM’nin açılış kurdelesini de Ayrancılar’ın efsane belediye başkanı Ahmet Özkan kesti. Barış Manço Caddesi üzerinde dualarla gerçekleşen açılış törenine teşkilat mensupları da büyük ilgi gösterdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ