Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti, Sivereklileri ağırladı

AK Parti, Sivereklileri ağırladı

Torbalı Siverekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar ve partili yöneticilerin bulunduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti

Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı İdris Ortakaya, “Torbalı Siverekliler Derneği olarak başta hemşehrilerimiz olmak üzere Torbalı’ya yönelik önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Dernek olarak hedefimiz daha güzel, daha yaşanabilir bir Torbalı için katkıda bulunmak. Yaptığımız çalışmalarda AK Parti’nin her zaman önemli desteğini gördük. Sayın İlçe Başkanımız Metin Yüğrük ve Grup Başkanvekilimiz Özgür Erman Çağlar başta olmak üzere tüm AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’na şahsım ve derneğim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

STK’LAR DEMOKRASİNİN TEMELİDİR

AK Parti olarak sivil toplum örgütlerine büyük önem verdiklerini belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Demokrasilerde sivil toplum örgütlerinin çok önemli görevleri bulunur. Torbalı Siverekliler Derneği de bu anlayış ile önemli çalışmalara imza atıyor. AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı olarak biz de üzerimize düşen desteği her zaman sağladık, bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri için dernek başkanımız sayın İdris Ortakaya ve tüm dernek yöneticilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ