Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti tam kadro sahada

AK Parti tam kadro sahada

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, mahalle ziyaretleri ile vatandaşa dokunmaya devam ediyor. Özgür Erman Çağlar başkanlığında kurulan Seçim Koordinasyon Merkezi, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ve İlçe Yönetimi ile beraber tam saha çalışıyor. Gün boyu çeşitli programlar gerçekleştiren AK Parti, akşamları da mahalle mahalle gezerek destek ziyaretleri gerçekleştiriyor.

“MİLLETİMİZ HİZMETE OY VERECEK”

AK Parti’nin 20 yıldır ülkemize sayısız hizmet ve eser kazandırdığını belirten SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “Torbalı halkı kimin hizmet ürettiğini, kimin boş laf ürettiğini çok iyi biliyor, görüyor. AK Parti olarak bizler her zaman hizmet ve eser siyaseti yaptık. İnanıyorum ki 14 Mayıs’ta da milletimiz bir kez daha hizmete oy verecek. İlçe Başkanımız Metin Yüğrük ve İlçe Teşkilatımızla 14 Mayıs’a kadar seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

“TORBALI’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

AK Parti’nin 3 dönemdir Torbalı’nın evladı Mahmut Atilla Kaya’yı 2.sıradan milletvekili adayı gösterdiğine dikkat çeken Çağlar, “AK Parti, ilçemizin evladı Mahmut Atilla Kaya vekilimizi 3 dönemdir milletvekili yaparak Torbalı’ya ve İzmir’e verdiği değeri gösteriyor. Bizler de 14 Mayıs’ta Torbalı’da birinci parti olarak hem Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vermiş olacağız, hem de bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’yı Ankara’ya güçlü bir şekilde göndermiş olacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ