Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yakupoğlu’na “siyasi” mobbing!

Yakupoğlu’na “siyasi” mobbing!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yerel seçimlere kendi kadrolarıyla gireceklerini açıklaması üzerine, İyi Parti’li isimlerden de benzer açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak İyi Parti Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirirken Millet İttifakı’na veda etti. Dervişoğlu, “Herkesin yolu açık olsun” diyerek ittifak içinde sorunları çözebileceklerine olan inancı yitirdiklerini ifade etti. Öte yandan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerde İzmir’den Ümit Özlale’yi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak göstereceklerini açıklamıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından Torbalı’da da siyasi kulisler hareketlendi.

YAKUPOĞLU ADAY OLACAK!

Millet İttifakı’nın dağılması ve İyi Parti’nin seçime kendi adayları ile girmesi durumunda Torbalı’da Ali Yakupoğlu’nun İyi Parti’den belediye başkan adayı olacağı uzun süreden beridir kamuoyunda konuşuluyor. Yakupoğlu’nun adaylığına İyi Parti tabanı da sıcak bakarken, ilçe kamuoyunda da meraklı bekleyiş devam ediyor. Merhum Belediye Başkanı İsmail Uygur ile uzun yıllar birlikte görev yapan ve Uygur’un A Takımı’nda yer alan Yakupoğlu, çalışkan kişiliği ile biliniyor.

TEKİN’DEN YAKUPOĞLU’NA SİYASİ MOBBİNG!

İyi Parti kanadından peş peşe gelen açıklamalardan sonra CHP’li Belediye Başkanı Mithat Tekin de sürpriz bir karar ile Ali Yakupoğlu’nun makam aracını geri aldı. kısa bir süre öne Yakupoğlu’nun yetkilerini alıp Pancar’da görevlendiren Tekin’in bu hareketi ilçe kamuoyunda “siyasi mobbing” olarak yorumlandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ