Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP engelledi, Atilla Kaya çözdü

CHP engelledi, Atilla Kaya çözdü

Torbalı’da yılan hikayesine dönen ve yıllardır çözülemeyen şehir içi ulaşım sorunu AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri ile çözüme kavuştu. Bu sabah gerçekleşen UKOME toplantısına katılan şehiriçi dolmuş kooperatifleri ilçeye müjde ile döndü. Kooperatif başkanları ve Torbalı Şoförler Odası’ndan yapılan açıklamada AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür edilirken bir açıklama da AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük’ten geldi. Yüğrük, CHP’li üyelerin UKOME toplantısında “ret” oyu verdiklerini hatırlatarak, “CHP’ye rağmen Torbalı’nın kanayan yarası haline gelen şehiriçi ulaşım sorunu, ilçemizin evladı milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri ile çözüme kavuştu. İlçemize ve şoför esnaflarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YÜĞRÜK, “CHP GÖLGE ETMESİN YETER”

CHP’li üyelerin UKOME toplantısında Torbalı’nın şehir içi ulaşımı sorununun çözümüne ret oyu vermesini sert şekilde eleştiren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Torbalı’nın yıllardır çözüm bekleyen en önemli sorunlarından biri daha ilçemizin evladı milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile çözüme kavuştu. Karar UKOME’den geçti, birkaç gün içinde şehir içi dolmuşları ilçe halkımıza hizmet vermeye başlayacaklar. Başta AK Parti İzmir Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ancak UKOME toplantısında ret oyu veren CHP’li yöneticileri Torbalı halkı ve şoför esnafımız unutmayacaktır. Her fırsatta Torbalı’nın önüne takoz olan istemezükçü zihniyet bu kez UKOME toplantısında bizleri şaşırtmadı. Yıllardır ilçe halkımız eziyet çekerken seyreden CHP’li yöneticiler, bırakın çözümün bir parçası olmayı, sorunun, eziyetin ve çilenin devam etmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Bir laf vardır, gölge etmeyin başka ihsan istemez diye. CHP’li yöneticilere söyleyecek tek sözümüz budur. Ne İzmir’in diğer ilçelerine ne de Torbalı’ya bir tane faydanız yok, bir tane hizmetiniz yok, bari hizmete engel olmayın” dedi.

YÜĞRÜK, “CHP TORBALI’YI GÖZDEN ÇIKARMIŞ”

CHP’nin Torbalı’yı gözden çıkardığını belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Masada ne zaman Torbalı ile ilgili bir mesele olsa CHP zihniyeti mızıkçılık yapıyor. 2019 yılından bu yana bu ilçeye bir tane hizmet yapılmadı. Ne büyükşehir belediyesi, ne de ilçe belediyesi bir tane çözüm üretmedi. Hep sorun yarattılar. Bugün Torbalı’da var olan bütün sorunların tek sebebi CHP’li büyükşehir ve Torbalı Belediyesi’dir. Yerel seçimler yaklaşırken CHP’nin Torbalı’yı gözden çıkardığını zaten herkes görüyor. Şehiriçi ulaşım sorununun çözümünde bunu bir kez daha görmüş olduk. Ama ilçe halkımız merak etmesin. Biz AK Parti olarak, başta bölge milletvekilimiz ilçemizin evladı Mahmut Atilla Kaya olmak üzere daima Torbalılı hemşehrilerimizin yanındayız. İlçemizin tüm sorunları ile yakından ilgilenip çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bu beceriksiz, basiretsiz ve Torbalı halkına düşman olan CHP yönetiminden de ilk yerel seçimlerde kurtulacağız” dedi.

YÜĞRÜK’TEN KÖY DOLMUŞLARINA DA MÜJDE

Köy dolmuşlarına da müjde veren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Köy dolmuşları ile ilgili de bir düzenleme yapılacak. Kimse merak etmesin. Ne bir tane esnafımızı, ne de bir tane vatandaşımızı mağdur etmeyiz. İlçe halkımızın talep ve ihtiyaçlarına uygun şekilde çözümler üretmeye devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi, yaparsa AK Parti yapar” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ