Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar durmak bilmiyor

Çağlar durmak bilmiyor

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, sahada gösterdiği performans ile göz dolduruyor. Çağlar’a Torbalı halkının da ilgisi oldukça yoğun

Cumhur İttifakı Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, saha çalışmalarına bugün de yoğun bir şekilde devam etti. Sabahın erken saatlerinde Perşembe Pazarı’nı ziyaret eden Çağlar, pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Pazarcıların sorun ve isteklerini dinleyen Çağlar’a pazarcıların ilgisi de yoğun oldu. Çağlar daha sonra Toremder’e bir ziyaret gerçekleştirerek ilçedeki emlakçıların sorun ve taleplerini dinledi. Atatürk Sanayi Sitesi’nde yeni faaliyete giren Fenomen Garaj’ın açılış törenine de katılan Çağlar, ardından Torbalı Çermikliler Derneği ve Torbalı Siverekliler Derneği’ni ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bir araya geldi. Muratbey Mahallesi’nde esnaf ve kahvehane ziyareti de gerçekleştiren Çağlar, Muratbey Mahallesi Muhtarı Ferit Başarkan’ı da ziyaret ederek mahallenin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

“SORUNLARI DA BİLİYORUZ, ÇÖZÜMLERİ DE”

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “Saha çalışmalarımızda hemşehrilerimizle, esnaflarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bizlere iletilen sorun ve istekler genellikle aynı. İlçemizin sorunlarını da biliyoruz, bunları nasıl çözeceğimizi de biliyoruz. Göreve geldiğimizde Torbalı’da yerel ve genel iktidarı bir araya getirerek, hemşehrilerimizle beraber ilçemizin tüm sorunlarını el birliği ile çözeceğiz. Beni tanıyanlar bilir. Ben bir şeyi yaparım diye söz verirsem onu mutlaka yaparım. Sözümüz söz, Torbalı bizimle altın çağını yaşayacak” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ