Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Bu ekibin başaracağına inanıyorum

Bu ekibin başaracağına inanıyorum

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, il yönetimi ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın da katıldı. Yıldırım, “Bu ekibe güveniyorum. 2023 ve 2024 seçimlerinde başarılı olacağız” dedi

AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, İzmir temasları kapsamında son olarak parti teşkilatıyla bir araya geldi. Kaya Termal Otel’de gerçekleşen il yönetimi ve ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleşen zirvede, partililer ilk olarak tek tek söz alarak kendilerini tanıttı.

BU EKİBE GÜVENİYORUM

AK Parti hükümetlerinin İzmir’e her zaman önem verdiğini belirten Yıldırım’ın, “Biz İzmir’i, İzmirlileri seviyoruz. Bu kente değer veriyoruz, hizmet ediyoruz. 2023 ve 2024 seçimlerinde başarılı olacağız. Bu ekibe güveniyorum. İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli kaptanlığında seçimlere kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Mahalle mahalle sokak sokak her İzmirli’ye dokunacağız. Dokunmadığımız bir kişi bile kalmayacak. Başarıyı bu salonda görebiliyorum” dediği öğrenildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ