Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ramazan’da çalmadık kapı bırakmayacaklar


Son dönemlerde yaptıkları sosyal yardımlarla dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, Ramazan ayında binlerce ihtiyaç sahibi aileye yardım kolisi ulaştıracak. Torbalı Mahallesi’nde sosyal yardım dağıtım merkezi kuran İlçe Teşkilatı, burada kendi elleriyle hazırladıkları kolileri, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine dağıtacak. İçerisinde fasulye, mercimek, pirinç, yağ, çay, şeker, salça gibi temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu yardım kolileri yola çıkmaya hazır. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de, yapılacak olan çalışmaları yerinde incelemek için Torbalı’ya gelerek teşkilata önemli hatırlatmalarda bulundu.

“OY İÇİN DEĞİL, ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Müslüman ülkücüler olarak yatağa aç girecek her vatandaşa karşı sorumlu olduklarını belirten Şahin, “Tüm dünyada salgın nedeniyle büyük sıkıntılar yaşanıyor. Bizim ülkemizdeki durum da dünyadan çok farklı değil. İşini kaybeden vatandaşlarımız var, işyerini açamayan vatandaşlarımız var. Bize düşen böyle bir zamanda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatmaktır. Müslüman ülkücüler olarak tarihi ve dini bir sorumluluğumuz var. Bu ilçede bir tek insan yatağa aç girerse, bunun hesabı bizlere sorulur. Ramazan ayının birlik, beraberlik ve yardımseverlik ruhuna uygun bir şekilde kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşacağız. Bu çalışmaları da oy için değil, Allah rızası için yapacağız. O nedenle hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, kime oy verirse versin, nerede bir ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa kapısını çalmak müslüman ülkücüler olarak bizim hem tarihsel, hem de dini sorumluluğumuzdur. Sizin yetişemediğiniz yerde İl Başkanı olarak ben de buradayım” dedi.

6 AYDA 5 BİN İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTILAR

Göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği sosyal yardımlarla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, son 6 ayda 5 bin ihtiyaç sahibi aileye ulaştı. Bu yardımların Ramazan ayında da artarak devam edeceğini belirten Kaçar, “Teşkilatımızın ve hayırsever vatandaşlarımızın da destekleri ile sosyal yardımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bugüne kadar binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımızın kapısını çaldık. İnsanın insana en çok ihtiyaç duyduğu mübarek Ramazan ayında da bu yardımlarımızı devam ettirip kapı kapı, sokak sokak dolaşacağız. Şimdilik binden fazla yardım kolimiz sosyal yardım dağıtım merkezimizde hazır şekilde bekliyor. İhtiyaca göre bu sayıyı daha da artırabiliriz. Salgının da etkisi ile zor durumda olan vatandaşlarımız var. Bu zor günleri el ele vererek, yardımlaşarak, Allah’ın izniyle hep birlikte atlatacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ