Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Mithat Tekin’den çirkin iftira!

Mithat Tekin’den çirkin iftira!

İsmail Uygur’un vefatından sonra usulsüz bir seçimle makama oturan Mithat Tekin, belediye basın bürosuna verdiği talimatla ilçedeki siyaseti bel altına indirdi.

Belediye basın bürosundan, meclis üyeleri hakkında öyle çirkin haberler servis ediliyor ki, “Torbalı’yı bu zihniyet mi yönetecek” diyorum.

Son olarak bir yazı yazdırmışlar. Deva Partisi’nden istifa ederek kendi partisine geri dönen İlknur Demirtaş’ın hesabına “500 Bin TL” yattığını iddia ettiler.

Bu iddianın sahibi yazıyı yazan değil, ona bu yazıyı yayınlatan Mithat Tekin’dir benim gözümde.

Torbalı’yı üç kişinin kurduğu talan düzenine teslim etmek istemeyen onurlu insanlar tarihi bir mücadele veriyor.

Verilen büyük ve tarihi mücadeleyi sürekli fitneyle, yalanla, iftira ile lekelemeye çalışanlar, bu güzel ilçeye ihanet eden hainlerdir.

Hukukta bir kaide vardır; Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Eğer ortaya attıkları iddiaları ispatlayamazlarsa namussuzdurlar, şerefsizdirler, haysiyetsizdirler, alçaktırlar. Bu kadar net konuşuyorum. Daha çirkin ifadeler kullanmak istemiyorum.

Bunların gözü o kadar dönmüş ki, İlknur hanım partisine geri döndüğünde kaleme aldıkları haberde merhum İsmail Uygur’un sağlığında İlknur hanım için söylediğini iddia ettiği sözlerden bahsettiler. Ölmüş bir insanı, artık bu dünyada bulunmayan, çıkıp doğruyu veya yanlışı söyleyemeyecek birisini siyasi çıkarlarına alet ediyorlar. Bunlar böyle karaktersiz, böyle alçak adamlar.

Torbalı’da siyaset bu seviyede yapılmamalı. Bir insanın şerefiyle, haysiyetiyle oynayarak belediye yönetilmez.

Ama koltukta Mithat Tekin gibi pasif bir başkan olunca, bunun gibi insanlar siyaseti her seviyeye çekerler…

İlknur hanım zaten konuyu mahkemeye taşıyacağını ve suç duyurusunda bulunacağını söyledi. AK Parti’ye geçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi bu çirkinlikleri görünce bir kez daha anladım diyor.

Mahkeme salonunda merak ediyorum neler söyleyecekler…

Torbalı’yı sahipsiz sanmayın bu kadar. Ama suç bizde, meydanı size bıraktık. İki yıldır belediyeyi talan ettiniz, milleti de kendiniz gibi görüyorsunuz. Akçeli yazılar yazdırıp, kendiniz için bir piyasa mı oluşturuyorsunuz bilmiyorum artık…

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali, millete çamur atmaya, iftira etmeye utanmıyorsunuz. Ama sizin de, size o yazıları yazdıranları da tüm Torbalı halkı yakından tanıyor. Ben sizleri Torbalı kamuoyuna havale ediyorum. Torbalı’da CHP’yi yöneten zihniyet, belediyeyi yöneten zihniyet işte budur, herkes görsün… en çok da samimi Cumhuriyet Halk Partili vatandaşlarımız görsün.

Bir de demiş ki, “Seçimden sonra yazacağım”

Yani seçimin tekrarlanacağını onlar da çok iyi biliyorlar. Bakalım seçimden sonra ne yazacaksınız. Sizin bir hesabınız varsa, Allah’ın da bir hesabı var.

Son olarak şunu söylemek istiyorum;

Belediye meclis üyeliği bir tarafa, bir bayan siyasetçi hakkında bu kadar çirkin yazıları yazdırıp siyaseti bel altına indiriyorsa, bu Mithat Tekin’in ne kadar içten pazarlıklı olduğunu gösterir.

Torbalı halkı belediyeyi hangi zihniyetin yönettiğini görsün…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ