Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’dan Van’a Sevgi Eli

Torbalı’dan Van’a Sevgi Eli

Torbalı İlçe Milli Müdürlüğü ile Karakuyu Ortaokulu koordinasyonu ile Van’daki bir okula eğitim materyallerinden oluşan hediyeler gönderildi

Torbalı Karakuyu Ortaokulu Müdürü Serdar Aktepe tarafından temin edilen hediyeler Van ili Tuşba ilçesi Hacı Ömer Sabancı İlkokulu 2-E sınıfı öğrencilerine gönderildi. Sınıf öğretmeni Hülya Sevili’nin yürütmekte olduğu sosyal yardım kampanyasına kırtasiye malzemesi, hikaye roman, zeka oyunları seti, temizlik malzemesi, dezenfektan ve maske den oluşan 4 koli malzeme ile destek sağlandı.

Tosun, Van’a selam gönderdi

Önceki gün Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun’u makamında ziyaret eden Karakuyu Ortaokulu Müdürü Serdar Aktepe Van ilinde Hülya öğretmenin yardım kampanyasından haberdar olduğunu ve bu kampanyaya destek olmak için çalışmalar yürüttüğünü bildirdi. Hazırladığı kırtasiye malzemelerini Van’a göndermek istediğini belirten okul müdürü Aktepe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun’dan izin istedi. Böylesine güzel bir duyarlılık örneği gösteren okul müdürüne teşekkür eden Tosun hediye paketlerine katkı yaparak Van’a selam gönderdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, “Serdar Müdürümüz ne kadar güzel bir davranış sergilemiş. Sevginin, inşası erdemlerin sınır tanımadığını hepimize göstermiş oldu. Torbalı’dan ta Van’a yardım ve destek gönderiyor. Çok memnun oldum, teşekkür ederim. Benden de Van’daki güzel çocuklara selam söyleyin” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ