Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın, suskunluğunu bozdu

Günaydın, suskunluğunu bozdu

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bir video nedeniyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyuran Selman Günaydın, bir haftalık suskunluğunu bozdu. Bir basın açıklaması yayınlayan Günaydın, “15 Aralık 2022 tarihinde kamuoyuna servis edilen görüntüler hakkındaki basın açıklamamdır. Kamuoyunun malumu olduğu üzere bir süredir Şahsım hakkında sosyal medya ve yazılı basın organlarında çeşitli abartma ve iftiralarla giderek büyüyen bir linç kampanyası yürütülüyor. Kişilik haklarım ve özel hayatıma saldırılıyor” dedi.

İLÇE BAŞKANI OLMADAN ÖNCEKİ GÖRÜNTÜLER

Göreve gelmeden önceki görüntülerin yeni gibi servis edildiğini belirten Günaydın, “Bu saldırıya konu olan görüntüler, Torbalı İlçe Başkanlığı vazifesi tarafıma tevdi edilmeden önceki dönemde katıldığım bir davette gizlice çekilmiş olup, aradan geçen süre içerisinde siyasi komplo peşinde olanların eline bir şekilde geçmiştir. Bu komplo sahipleri, siyasi mücadeleyi meşru zeminde vermek yerine görüntüleri şantaj malzemesi olarak kullanmayı tercih etmişlerdir. İcabet ettiğim davette karşılaştığım emrivakiden memnun ve hoşnut olmadığım görüntülerde de malumdur” dedi.

“MÜCADELE EDECEĞİM”

Günaydın, “Bu komploya boyun eğmediğim için dolaşıma sokulan görüntüler hakkında sosyal medya hesaplarında şahsıma aitmiş gibi dolaşan açıklamalar daha fazla etkileşim almak niyetiyle editörler tarafından uydurulmuş yalanlardır. Şahsi heva ve heveslerini gerçekleştirmeyi başkalarının yıkımı üzerine kuran, makam için her türlü durumu mübah sayan bu anlayışla mücadelem hayatımın her alanında devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ