Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

2023 Torbalı’nın yılı olacak

2023 Torbalı’nın yılı olacak

Mecliste geçen yoğun bütçe görüşmelerinin ardından ayağının tozuyla Torbalı’ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı’ya 3 müjde verdi

Yapımı devam eden Kemalpaşa Kavşağı’nda çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Torbalı Kemalpaşa Kavşağı’nda çalışmalar hızla sürüyor. Kazandırdığımız yüzlerce eserden birisi daha vücut buluyor. 130 Milyonluk bu önemli projede, yılbaşından itibaren yan yollardan dört şerit trafik akışı sağlanacak. Torbalı’mıza ve bölgemize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Doğalgaz sırası Aslanlar’da

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın girişimleri ile Torbalı’nın birçok köyü doğalgaz hizmetine kavuştu. Şimdi de Aslanlar’a doğalgaz müjdesi veren Kaya, “Torbalı’da doğalgaz girmeyen ev kalmasın istiyoruz. Çabalarımız ve gayretlerimiz de bugüne kadar bu yönde oldu. Bazı köylerimizde vatandaşlarımız doğalgaz hizmetinden yararlanmaya başladı, bazılarında altyapı çalışmaları devam ediyor. Şimdi de Allah nasip ederse Aslanlar Mahallemizi doğalgaz hizmeti ile buluşturacağız. Gerekli girişimleri sağladık, çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak” dedi.

Özbey halkı tapularına kavuşuyor

Kaya’nın son durağı Özbey Mahallesi oldu. Yıllardır çözülemeyen ve yılan hikayesine dönen tapu sorununu çözüme kavuşturan Kaya, Özbey’de vatandaşlarla bir araya geldi. Önceki dönem Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ve Selman Günaydın’ın da eşlik ettiği Kaya, Özbey’de yoğun bir ilgi ile karşılandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı dava nedeniyle aksayan tapu dağıtımının başlayacağı müjdesini veren Kaya’ya Özbey halkından teşekkür geldi.

Muhtardan Kaya’ya teşekkür

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın Torbalı’nın her sorunu ile yakından ilgilendiğini belirten Özbey Mahallesi Muhtarı Şemsettin Kanza, “Sağ olsun vekilimiz ne zaman bir sorunumuz olsa yardımımıza koşuyor. Köyümüze önce doğalgaz hizmeti getirdi, şimdi de tapu sorunumuzu çözdü. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Özbey’in kanayan yarası haline gelen tapu sorunumuz vekilimizin girişimleri ile sonuca ulaştı. Hak sahibi olan vatandaşlarımız tapularını alabilecekler. Mahalle halkım adına ve şahsım adına sayın vekilimize bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ