Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’ın yerine Yüğrük atandı


AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nda Selman Günaydın’dan boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Metin Yüğrük atandı. Parti binasında gerçekleşen devir teslim törenine ilçe yönetimi tam kadro katılırken, partili vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi

Bir süre önce görevinden ayrılan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın yerine, mevcut yönetimde Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Metin Yüğrük atandı. Bugün AK Parti İzmir il Başkanlığı’nda mazbatasını alan Yüğrük, görevine resmen başladı. AK Parti Torbalı İlçe binasında gerçekleşen devir teslim töreni ile görevine başlayan Metin Yüğrük önemli mesajlar verdi. Düzenlenen törene İlçe Yönetimi tam kadro katılırken, partili vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

GÜNAYDIN: PARTİ ÇALIŞMALARINA AKTİF KATILACAĞIM

Metin Yüğrük’e görevinde başarılar dileyen Önceki Dönem AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Metin Yüğrük abimiz partimizde uzun yıllardan beridir aktif görev yapıyordu. Bizim dönemimizde de Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İlçe başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirdi. Görevden ayrılmamla beraber ilçe yönetimimiz ve parti tabanımızla yaptığımız istişare sonucu sayın Metin Yüğrük ismi üzerinde bir uzlaşı sağladık. Parti çalışmalarımıza Teşkilat olarak kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben de ihtiyaç duyulan noktada üzerime düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğim. İlçe Başkanımız sayın Metin Yüğrük’e bu vesile ile bir kez daha başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YÜĞRÜK:  YOLA DEVAM EDİYORUZ

Günaydın’a teşekkür eden AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Öncelikle şahsımı bu onurlu göreve layık gören başta AK Parti Genel Merkez’imiz olmak üzere İl Başkanımız sayın Kerem Ali Sürekli’ye, İlçe Yönetim Kurulu üyelerimize, Selman Günaydın başkanımıza, parti tabanımıza ve bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen bölge milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’ya teşekkür ediyorum. AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.

YÜĞRÜK: “HEDEFİMİZ DEĞİŞMEDİ”

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı olarak hedefimiz değişmedi diyen çiçeği burnunda İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Biz yola çıkarken vatandaşlarımıza bir söz vermiştik. Allah’ın izniyle önce 2023’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oy oranı ile yeniden seçeceğiz, ardından 2024 yerel seçimlerinde birinci parti olarak Torbalı’da belediyemizi geri alacağız. Hükümet yatırımlarımızla Torbalı’nın asırlık sorunlarına çözüm üretirken, yerel hizmetlerimizle de Torbalı’yı daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Yüğrük, “AK davaya inanmış tüm gönül dostlarımızın içi ferah olsun. Bizler nasıl ki daha önceki tüm genel seçimlerde birinci parti olduysak, 2014 seçimlerinde belediyeyi nasıl aldıysak, 2023 ve 2024 seçimlerinde de yine birinci parti olacağız. Torbalı’da yeniden genel ve yerel iktidarı buluşturacağız. 4 yıldır hizmetsizliğe mahkum edilen Torbalı’mızı yeniden AK hizmetlerle donatacağız. Bunu da Torbalılı hemşehrilerimizle beraber, birlik, dirlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğiz. Partimizde, teşkilatımızda, bizlerin de üzerinde büyük emeği olan Selman Günaydın başkanımızın bilgi, birikim ve tecrübelerinden her zaman yararlanacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ