Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı, seferber oldu

Torbalı, seferber oldu

Önceki gün meydana gelen ve 10 ilimizde yıkıma sebep olan deprem sonrası, ülke genelinde seferberlik ilan edildi. Tüm Türkiye’de yardım ve bağış kampanyaları düzenlenirken, Torbalı’dan da tırlar dolusu yardım malzemesi bölgeye gönderildi. Torbalı Kaymakamlığı, Torbalı Belediyesi, Torbalı Kızılay şubesi, siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin başlattıkları kampanyaya ilçe halkı da büyük destek verdi. Deprem bölgesine gönderilen yardımlar, depremzedelerin yarasını saracak. Yardım kampanyasının bundan sonra da devam ettiği öğrenildi.

İŞ MAKİNALARI GÖNDERDİLER

Torbalı’dan deprem bölgesine gönderilen araçlarda insani yardım malzemelerinin yanında iş makinaları da bulunuyor. MHP’li belediye meclis üyesi Ali Rıza Çalışkan ve AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Zeynel Dalgıç, arama kurtarma çalışmalarında kullanılmak üzere çok sayıda iş makinasını bölgeye gönderdiler.

TORBALI HALKI KAN BAĞIŞINA KOŞTU

Deprem sonrası yaralı vatandaşların yardımına koşan Torbalı Kızılay, kan bağışı topladı. Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleşen kan bağışı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kızılay Torbalı Şube Başkanı Ömer Günaydın, kan bağışında bulunan vatandaşlara teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ