Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Girgin, iftiralara cevap verdi


Torbalı ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, son zamanlarda hakkında çıkan yalan-yanlış haberlere ve kendisi hakkında yürütülen iftira kampanyalarına sert tepki gösterdi

Girgin yaptığı açıklamada, “Malumunuz üzere geçtiğimiz Aralık ayında odamızın delege seçimlerini gerçekleştirdik. Seçimin hemen akabinde bir kısım odaklar kendi medya kuruluşlarında delege seçimlerini açık ara farkla kazandıklarını iddia ettiler. Aslında seçimi açık ara farkla kaybettiklerini bildikleri halde, üyelerimizi ve delegelerimizi yanıltmaya yönelik bir kara propaganda süreci başlattılar. Geldiğimiz noktada Torbalı’nın 60 mahallesinde ezici bir çoğunlukla delegelerimizin teveccühüne mazhar olduk. Seçim günü kendi haber sitelerinde zafer açıklamaları yapanlar bu durumu farkedince bu kez de seçimlerin iptali için dava açtılar. Bu yöntem ile üyelerimizin iradelerine set çekmeye çalıştılar. Bizler bu makama seçimle gelmiş insanlarız, sandıktan çıkan her sonuca saygılıyız. Masa başı işlerle, yalan-yanlış haberlerle kamuoyunu yanıltmaya çalışanlara en güzel cevabı üyelerimiz Aralık ayındaki delege seçimlerimizde verdi, yine vereceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“ÜYELERİMİZİN HAKKINI KORUYACAĞIZ”

Girgin, “Bizler hukuka ve kanunlara saygılı insanlarız. 1-2 mahallemizde seçim sonuçlarına bir itiraz söz konusu oldu. Şu anda devam eden bir yargı süreci bulunuyor. Hakkaniyetli bir karar çıkacağından hiçbir şüphemiz yoktur. Üyelerimizin, delegelerimizin ve odamızın tüm hukuki ve yasal haklarını her zeminde korumaya devam edeceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“ODA YÖNETMEYE TALİP OLMAK, ÇELİK-ÇOMAK OYNMAYA BENZEMEZ”

Torbalı Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, “Bu zamana kadar odamızın hizmetlerinin aksamaması için, üyelerimizin sorunlarına yönelik yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Ama bakıyorum ki suskunluğumuzu zafiyet olarak algılamaya çalışan bazı kişiler kendilerini kaf dağında görüyorlar. Odamız da, üyelerimiz de, delegelerimiz de müsterih olsun, bizler buradayız ve görevimizin başındayız. Yalan-yanlış açıklamalarla kamuoyunu yanıltmaya çalışanlar da hadlerini bilsinler. Oda yönetmeye talip olmak, çelik-çomak oynamaya benzemez” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ