Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti, gençlere konuk oldu

AK Parti, gençlere konuk oldu

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında programlarına devam ediyor. AK Parti Torbalı Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program ile gündüz pazaryerinde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştiren parti yönetimi, akşam da ev ziyaretleri gerçekleştiriyor

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ettiklerini belirten AK Parti SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, “İlçe Başkanımız Metin Yüğrük ve parti yönetimimiz ile beraber, kadın ve gençlik kollarımızla saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her mahallede farklı bir program ile vatandaşlarımızın kapısını çalıp sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Gittiğimiz yerlerde çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Torbalı halkı her zaman olduğu gibi sayın Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği yine verecektir” dedi.

ORTAKAYA, “ERDOĞAN’IN YANINDAYIZ”

Atatürk Mahallesi’nde ev ziyareti gerçekleştiren AK Parti heyeti gençlere konuk oldu. Ev sahibi Cengiz Ortakaya, “Bizler gençlerimizle beraber Cumhur İttifakı’na destek veriyoruz. Bugün de sağ olsunlar sayın İlçe Başkanımız Metin Yüğrük ve SKM Başkanımız Özgür Erman Çağlar bizlere konuk oldular. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Ülkesini ve milletini seven gençler olarak sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ