Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Cüneyt Oğuz 1.sırada!

Cüneyt Oğuz 1.sırada!

Memleket Partisi İzmir 1.Sıra Milletvekili adayı Cüneyt Oğuz, Gazete Torbalı’ya konuştu

Milletvekili listelerinin açıklanmasının ardından bir coşku da Memleket Partisi’nde yaşanıyor. Son dönemlerde hızlı bir yükselişe geçen Muharrem İnce’nin partisi Memleket Partisi’nin en yüksek oy alacağı bölgelerden biri de İzmir olarak gösteriliyor. Memleket Partisi’nin İzmir Milletvekili listeleri de açıklandı. Listenin ilk sırasında Torbalılı iş adamı Cüneyt Oğuz bulunuyor. Oğuz, Gazete Torbalı’ya yaptığı açıklamada Torbalı halkından destek istedi.

Ertuğrul Mahallesi’nde doğup büyüyen Oğuz’un amcası Ertuğrul Mahallesi’nin efsane muhtarlarından Ömer Oğuz. Torbalı Belediyesi’nin kurucu belediye Başkanı Molla İbrahim Tör de Oğuz’un büyük dedesi. Ayrıca Ertuğrul Mahallesi’nde bulunan Necmettin Oğuz Caddesi de, Oğuz’un babasının ismini taşıyor. Annesi halen Torbalı’da yaşayan Memleket Partisi İzmir 1.sıra Milletvekili adayı Cüneyt Oğuz sık sık Torbalı’yı ziyaret ediyor.

“TORBALI’DA ALDIĞIM TERBİYE İLE BUGÜNLERE GELDİM”

Gazete Torbalı’ya önemli açıklamalarda bulunan Cüneyt Oğuz, “Torbalı benim doğup büyüdüğüm yer. Çocukluğum ve gençliğim Torbalı’nın sokaklarında geçti. Torbalı’da aldığım eğitim ve terbiye ile bugünlere geldim. Daha sonra eğitim ve iş hayatım sebebiyle bir süre yurtdışında bulundum. Ama bu süre zarfında da Torbalı ve İzmir ile bağlantım devam etti. Ailem Torbalı’da yaşıyor. Uzun süreden beridir İzmir’de aktif siyaset yapıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetimi’nde görev yaptım. Şimdi de memleket için Memleket Partisi’nden milletvekili adayı oldum. Seçim çalışmaları kapsamında ilk fırsatta Torbalı’da da çalışma yapacağım. Torbalı bizim için çok önemli” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ