Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Sandık görevlileri bir araya geldi

Sandık görevlileri bir araya geldi

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, 14 Mayıs seçimlerinde sandıkları boş bırakmayacak. İlçede kurulacak olan 406 sandıkta görev yapacak teşkilat mensupları bu akşam Metropolis Otel’de bir araya geldi. AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ile Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Özgür Erman Çağlar’ın katıldığı toplantıda sandık görevlileri, okul sorumluları ve sandık müşahitleri de hazır bulundu. Seçim günü her sandıkta en az 4 kişi görevli olacak.

REHAVETE KAPILMAK YOK

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Seçim günü oy verme işlemi başlamadan tüm sandık görevlilerimiz, görev yapacakları sandıkların başında olacaklar. Seçim güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Rehavete kapılmadan, görevli olduğumuz sandıklarımızda oy verme işleminin tamamlanmasını bekleyeceğiz. Aramızda zaten birçok tecrübeli arkadaşımız bulunuyor” dedi.

PARTİMİZİN OYLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Yüğrük, “Oy verme işlemi sırasında ve oy sayımı sırasında partimizin oylarına sahip çıkacağız. Seçim sonucu açıklanmaya başladığı zaman nasıl olsa kazandık diyerek görev yerimizi terk etmeyeceğiz. Geçtiğimiz seçimde seçim bölgemizde az bir farkla 5.milletvekilini kaçırdık. Bu seçimde hedefimiz hem İzmir’de, hem de Torbalı’da birinci parti olmak. O nedenle bir tek oy bile çok kıymetli” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ