Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı Basın Birliği kuruldu

Torbalı Basın Birliği kuruldu

Torbalı’da ilçe sakinlerinin doğru, tarafsız ve güvenilir bir şekilde haber almalarını sağlayan yerel gazeteciler, Torbalı Basın Birliği’ni kurdu.  İlçe sakinlerine daha iyi bir hizmet etmek ve herkese dokunabilmek için kurulan Torbalı Basın Birliği,  ortak akıl ile hareket edecek

Torbalı’da ilçe sakinlerinin doğru, tarafsız ve güvenilir bir şekilde haber almalarını sağlayan yerel gazeteciler, Torbalı Basın Birliği adı altında toplandı. Torbalı’da ilçe sakinlerine daha iyi bir hizmet etmek ve herkese dokunabilmek için kurulan Torbalı Basın Birliği,  ortak akıl ile hareket edecek. Dün Acıktım Ustam işletmesinde düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya gelen gazeteciler birlik için, ilk adımı da resmen atmış oldu. Organizasyonda sohbet eden Torbalı Basın Birliği üyeleri gerçekleşecek projeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda ortak bir gazete çıkarılması konusunda uzlaşan Torbalı Basın Birliği üyeleri, ilçeyle özdeşleşen eski gazete kültürünü yaşatmaya devam edecek.

TORBALI’MIZA HAYIRLI OLSUN

Torbalı Basın Birliği tarafından yapılan ortak açıklamada “Torbalı’da hizmet veren gazeteciler ve köşe yazarları olarak Torbalı Basın Birliği adı altında birleşmiş bulunuyoruz. Amacımız ilçede yaşayan vatandaşlarımıza doğru ve güvenilir bir şekilde hizmet vermek olacaktır. Gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak etik ve ahlak kurallarına uyarak otokontrol sistemiyle yöneteceğimiz birliğimiz ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz. Mesleğimizin kutsallığının farkındayız.  Bu kutsallıkla oluşan görevlerimizi de yerine getirmek ve ilçe sakinlerimizin doğru bilgi almasını sağlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca Torbalı Basın Birliği adı altında çıkaracağımız gazete ile hem eski gazete kültürünü yaşatacağız hem de internet gazeteciliğine erişemeyen vatandaşlarımıza ve ulaşacağız. Birliğimiz Torbalı’mıza hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ