Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Güzergah izinleri geldi

Güzergah izinleri geldi

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın destekleri ile geçtiğimiz hafta UKOME’de alınan karar sonrası Torbalı’da şehir içi ulaşım yeniden başlıyor. UKOME kararı sonrası resmi prosedürleri de tamamlanan güzergahlar için gerekli yasal izinler ve güzergah izinleri dolmuşçulara ulaştı. Zaman tarifesinin de belirlenmesinin ardından şehiriçi dolmuşları yola çıkacak ve Torbalı’da 4 yıldır süren sorun ortadan tamamen kalkmış olacak. Zaman tarifesinin 1 hafta içinde belirlenmesi bekleniyor.

CHP KARŞI ÇIKTI

UKOME kararının dolmuşçulara ulaşması sonrası CHP’nin karşı çıktığı da belgelenmiş oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer karara şerh düşerek imza attı. Torbalı Belediyesi ise karara katılmadığını belirtti.

TEŞEKKÜRLER ATİLLA KAYA

Dolmuşçular adında bir teşekkür açıklaması yapan Kooperatif Başkanı Erdal Aksoy, “Torbalı’da 4 yıldır şehiriçi ulaşım sorunu yaşıyor. Vatandaş ayrı sıkıntı çekiyor, şoför esnafı ayrı sıkıntı çekiyor. CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Torbalı Belediyesi bırakın çözüm üretmeyi, engellemek için ellerinden geleni yaptılar. Ama milletvekilimiz Atilla Kaya’dan Allah razı olsun. Torbalı’nın bu sorununu çözmek için elini taşın altına koyan, samimi bir şekilde mücadele eden tek kişi AK Parti İzmir Milletvekilimiz sayın Mahmut Atilla Kaya oldu. Hem sayın vekilimize hem de AK Parti Meclis Grup Başkanvekilimiz Özgür Erman Çağlar’a teşekkür ediyoruz. Sürecin en başından beri daima yanımızda durdular. Tüm Torbalı halkının bunu bilmesini istiyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ