Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İyi Parti’de Salih Korkmaz seçildi

İyi Parti’de Salih Korkmaz seçildi

İyi Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, bu akşam gerçekleştirdiği seçimde oy birliği ile Salih Korkmaz’ı İlçe Başkanı olarak seçti. Oylamaya İyi Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu da katıldı. Bezircioğlu yerel seçime dair çarpıcı mesajlar verdi

İyi Parti’de Ahmet Künarlıoğlu’ndan boşalan ilçe başkanlığı makamı için bu akşam ilçe binasında seçim yapıldı. İyi Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu’nun da katıldığı seçimde 33 İlçe Yönetim Kurulu üyesi oy kullandı. Tüm Yönetim Kurulu üyelerinin teklifi ile yapılan açık oylamada Salih Korkmaz oyların tamamını alarak İyi Parti’nin yeni Torbalı İlçe Başkanı olarak seçildi. Salih Korkmaz, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken Korkmaz’ı ilk tebrik eden İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu ve Ahmet Künarlıoğlu oldu.

BEZİRCİLİOĞLU NET KONUŞTU

Seçimden önce basın açıklaması gerçekleştiren İyi Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “İyi Parti olarak İzmir’de çok iddialıyız. AKP’ye oy vermeyi içine sindiremeyen ama CHP’nin belediyecilikteki beceriksizliğini de gören İzmir seçmeni yerelde İyi Parti’yi tercih edecektir. Türkiye’de ilk açıklanan belediye başkan adayı, partimizin İzmir adayı olan Ümit Özlale oldu. Bizim adayımız hazır, ben geceleri rahat uyuyorum. Adayı belli olmayanlar düşünsün” dedi. Bezircilioğlu, “Bizler Türkiye’nin geleceğinden kaygı duyan insanların kurduğu bir partinin neferleriyiz. Bizim ne iktidar partisi gibi nede ana muhalefet partisi gibi sınırsız imkanlarımız yok. O nedenle biz elimizdeki kısıtlı imkanları en verimli şekilde kullanarak yola çıkacağız. İnşallah 1 Nisan sabahında tüm Türkiye’de yerel yönetimlerde İyi Parti olarak yeni bir çığır açacağız. Allah yardımcımız olsun” dedi.

KÜNARLIOĞLU’NA BÜYÜK ÖVGÜ

Kısa bir süre önce belediye başkanlığına adaylığını açıklayarak İlçe Başkanlığı görevini bırakan Ahmet Künarlıoğlu hakkında övgü dolu sözler sarfeden Bezircilioğlu, “Bir yere aday olmak, ortaya bir iddia koymak demektir. Ortaya bir iddia koyarak yola çıkan Ahmet Künarlıoğlu’nu tebrik ediyorum. Bugüne kadar partimize vermiş olduğu hizmetler sebebiyle de kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum, Allah utandırmasın” dedi.

BAŞKA ADAY ADAYLARI DA ÇIKABİLİR

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Bezircilioğlu, “Daha önümüzde 5 ay gibi bir süre var. Aday adaylığı süreci devam ediyor. Başka aday adayı arkadaşlarımız da çıkabilir. İyi Parti olarak Torbalı’ya çok önem veriyoruz. Adayımız kim olursa olsun etrafında kenetlenmek bizim boynumuzun borcudur. Sen-ben kavgası etmeden daha güzel, daha iyi bir Torbalı için mücadele edeceğiz. Ve inanıyorum ki önümüzdeki yerel seçimlerde İyi Parti olarak hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ