Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yarım projeleri tamamlayacağız

Yarım projeleri tamamlayacağız

AK Parti Adayı Özgür Erman Çağlar’dan Torbalı’nın merak ettiği iki soruya videolu yanıt geldi

AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, Torbalı halkının merak ettiği iki konuya yayınladığı video ile açıklık getirdi. Çağlar, 2014-2019 AK Parti belediyeciliği döneminde kendilerinin inşaatına başladığı ve yüzde 70’ini tamamlamış olmalarına rağmen CHP’li yerel yönetimin çürümeye terk ettiği belediye binasını tamamlayacaklarını söyledi. Binanın önünde bir video çeken Çağlar, Torbalı halkına açık bir taahhütte bulundu. Çağlar, bir videolu mesajı da CHP’li Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in temelini attığı ve halen inşaatı devam eden kent meydanı ve yeraltı otoparkı projesinin önünde verdi. Burada da vatandaşa söz veren Çağlar, “Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı Projesi tamamlanacak. Hiçbir iş yarım kalmayacak. Hizmette devamlılık ve yönetimde sürdürülebilirlik esas olacak” dedi. Çağlar’ın her iki sözü de Torbalı halkından büyük destek gördü.

ÇÜRÜMEYE TERK EDİLEN BELEDİYE BİNASI TAMAMLANACAK

Çağlar yayınladığı ilk mesajda, “Yönetimde sürdürülebilirliğin esas olduğuna inanıyorum. Biri gelir diğeri bozar, birinin yaptığını diğeri yıkar, önceki yönetimin başlattığı projeyi yeni yönetim devam ettirmez anlayışı maalesef kamu kaynaklarımızı yok ediyor. 2014-2019 yılları arasında AK Parti’den Torbalı Belediye Başkanı seçilen değerli ağabeyim Adnan Yaşar Görmez modern bir belediye hizmet binasını ilçemize kazandırmak için yapımına başlamıştı. Yüzde 70’i tamamlanan ve Torbalı’nın geleceğine hitap edecek olan bu proje yarım kaldı. Bu devasa bina çürümeye terk edildi, milyonlarca liralık kamu kaynağımız heba edildi. Göreve geldiğimizde ilk işimiz belediye binası projemize kaldığımız yerden devam etmek olacaktır” dedi.

İSMAİL UYGUR KENT MEYDANI PROJESİ DEVAM ETTİRİLECEK

Çağlar’ın ikinci videolu mesajı da meydanda oldu. Mevcut belediye yönetiminin yapımına başladığı meydan projesinin de tamamlanacağını belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “Değerli hemşehrilerim, burası Torbalı’nın kalbi. Burada mevcut Belediye Başkanımız Sayın Mithat Tekin’in başlatmış olduğu ve merhum Belediye Başkanımız İsmail Uygur’un ismini taşıyan kent meydanı ve yeraltı otoparkı projesini yarım bırakmayacağız. Buradan taahhüt ediyorum, göreve geldiğimizde burayı tamamlayarak Torbalı halkının hizmetine sunacağız. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ilçemize yakışacak projelerle Torbalı’mızı gerçek belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ